Porland Şıklığı, Keyifli İftar Yemeklerinin Lezzetli Çorbalarına Eşlik Ediyor

Sağlıklı öğünlerin ve keyifli iftar yemeklerinin başlangıcı olan çorbalar, Porland imzalı birbirinden özgün tasarıma sahip kaseleri ile sofra sunumlarına renk katıyor.

Keyifli İftar Yemeklerinin Lezzetli Çorbalarına Porland Şıklığı Eşlik Ediyor

Ramazan ayında iftar sofralarının olmazsa olmazı çorbalar, Porland’ın birbirinden şık kaseleriyle sofralardaki yerini alıyor. Ramazan sofrasına yakışır şıklığıyla göz dolduran Porland çorba kaseleri, özenli sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Sofralar Porland çorba kaseleriyle renkleniyor

Afrika’ya özgü hasır tabaklardan ilham alınarak tasarlanan Ruanda koleksiyonu, canlı renkleri ile çorbanın sıcaklığına uyum sağlıyor. Dekoratif tasarım sevenlere hitap eden Ruanda, özenle işlenen etnik desenleriyle sofralara Ramazan neşesini taşıyor. Güçlü, sert, gözeneksiz yapısı ve ağır metaller içermeyen sağlık odaklı tasarımıyla dikkat çeken Stoneware koleksiyonu ise fark yaratan formları ile çorbaların lezzetine eşlik ediyor. Porland, doğadan aldığı ilhamla, kelebeklerin doğadaki dönüşümünü dayanıklı ve estetik alumilite yapısıyla yansıttığı Mirroring koleksiyonu ile de sofralara nazik bir dokunuş yapıyor.

Porland’ın ramazan sofralarına özel çorba kaselerini incelemek için Porland mağazalarını ve www.porland.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.