Aurelia Geneve Home İle Hayallere Yolculuk

Aurelia Geneve Home’un farklı şehirlerden ilham alarak yaratılan çubuklu oda kokuları, büyüleyici kokularıyla bahar enerjisini yaşayacağınız destinasyonlara yolculuğa çıkarıyor.

Aurelia Geneve Home İle Hayallere Yolculuk

Atmosfera di Amalfi

Atmosfera di Amalfi çubuklu oda kokusu, incir, yasemin, limon, şeftali ve hindistancevizi notalarıyla Amalfi’nin sıcaklığını evlere taşıyor. Sahil kasabaları ve plajlarıyla ünlü Amalfi’nin enerjisini yansıtan koku, minimal tasarımlı dış camı ve ahşap kapaklarıyla şık bir görünüm sunuyor. 

Ambiance de Corsica

Büyüleyici misk kokusuyla Korsika’nın sıcak atmosferini yansıtan Ambiance de Corsica, kokusuyla hayallere daldırırken şık tasarımıyla ev dekorasyonunuzun vazgeçilmezi oluyor. 

Atmosfera di Toscana

Atmosfera di Toscana, incir ve greyfurt notalarıyla Toskana ruhunu yaşam alanlarıyla buluşturuyor. Çubuklu oda kokusu, orta notalarındaki yasemin ve orris ile çiçeksi, sedir ağacı ve palo santo ile ise odunsu kokular sunarak duyuları harekete geçiriyor. 

Ambiance de Bordeaux

Vanilya ve orkide kokusuyla büyüleyen Ambiance de Bordeaux, yoğun esansıyla evinizin imza kokusu olurken havasını değiştiriyor. Küçük, tatlı ve keyifli Fransız şehri Bordeaux’dan ilham alan oda kokusu, cam şişesiyle ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş katıyor.