Persodias İle Kişiye Özel Benzersiz Tasarımların Sihrini Keşfedin

İsmini  kişiselleştirilmiş pırlanta anlamına gelen “Personal Diamons” sözcüklerinden alan Persodias, kişisel zevkleri, stil ve taşları merkeze alan yenilikçi tasarım anlayışıyla kadınların en yeni tutkularından biri oluyor!

Stil, gusto ve şıklığın en özel ifade biçimlerinden olan mücevhere, hem yaratım hem de servis süreci ile hak ettiği değeri veren Persodias, özel koleksiyonlarını müşterilerinin kendi zevklerine göre kişiselleştirmesine olanak sağlıyor.

Doğal taşların, özel tasarım ve kişiselleştirilebilir detayların öne çıktığı Persodias markası, İstanbul Nişantaşı’nda Aras Diamonds mağazasında sergilenirken web sitesi üzerinden oluşturulan randevuler ile mağazadan direkt servis alma imkanı sunuluyor. Farklı şehirlerde yaşayan mücevher tutkunlarına online olarak hizmet veren marka, müşteri temsilcilerinin gerçekleştirdiği online görüşmeler ile tüm soruları yanıtlıyor ve arzulanan tasarımların sahiplerine sigortalı olarak ulaştırılmasını sağlıyor.

Şık buluşma: Sparkling Love

24 Ocak tarihinde influencerlarla özel bir buluşma gerçekleştiren Persodias, mücevher dünyasına getirdiği yaratıcı ve kişiselleştirilebilir dokunuşu tanıttı. “Sparkling Love” adını taşıyan etkinlikte, özenle seçilmiş influencerlar, Persodias’ın yeni koleksiyonunu inceleyerek kendi takılarını tasarladı. Tüm katılımcıların takı tasarımında kendilerini ifade etmenin keyfini yaşadığı etkinlik mücevher tutkunları arasında büyük bir ilgi uyandırdı. Persodias, bu etkinlikle kişiselleştirilebilir mücevher konseptini ön plana çıkararak, müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sundu.

Tasarım ve özgünlük arayışında olan mücevher tutkunlarının ilgisini çeken Persodias markasını keşfetmek, yenilikçi tasarımları ile tanışmak için Nişantaşı Aras Diamond mağazasını ziyaret edebilir; persodias.com üzerinden tasarımları inceleyebilir @persodias Instagram hesabı üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.