Pandora ile Yeni Ufuklara Yelken Aç

Pandora ile heyecan verici bir keşif yolculuğuna çıkmaya hazır mısın? Pandora seyahat temalı mücevherleri ile seni yeni maceralara adım atmaya davet ediyor!

Yeni yolcuklara çıkarken ve hayalini kurduğun yerleri keşfederken Pandora mücevherlerini yenilemeyi unutma. Yolculuk stiline son dokunuşları Pandora’nın seyahat etmenin ve farklı kültürleri keşfetmenin verdiği enerjiden alarak tasarladığı benzersiz ve özgün mücevherleri ile yap.

Pandora’nın seyahat temalı mücevherlerinden öne çıkan 925 ayar gümüş Kamera, Kalp ve Pusula Sallantılı Charm, ışıltılı taşa sahip bir kamera, mavi ve yeşil gradyan mineli kalp şekilli dünya haritası ve bir pusulaya sahip. Charm’ların arkasında bulunan “Discover”, “Dream” ve “Explore”  yazıları ise yeni yerler keşfetmenin keyfini hatırlatıyor.

Mavi Dünya Klips charm ise 925 ayar gümüş kıtalar ve elde tamamlanmış mavi su dalgaları ile dünyada keşfetmek istediğin yerleri her zaman yanında taşıman için tasarlandı. Bileklikleri bölümlere ayırmak için tasarlanan klips charm’lar ile yeni anılar, hikayeler ve hatırlatıcılar için bilekliğinde farklı bölümler oluşturabilirsin.

Türkiye’nin en popüler seyahat noktalarından biri olan Kapadokya’nın büyüleyici atmosferinden ilham alan Kapadokya Charm ise Türkiye’ye özel olarak tasarlanan lokal charm’lardan biri. 925 ayar gümüş, etrafı kübik zirkon taşlarla süslenen charm, bölgenin en önemli sembollerinden Peri Bacaları ve el yapımı renkli minelerle süslenen balonlarıyla dikkat çekiyor. Kapadokya Charm’ı, elde tamamlanmış mavi kristal ile süslenen Mavi Sıcak Hava Balonu Charm ile beraber kombinleyebilir ve bu eşsiz deneyimi her zaman yanında taşıyabilirsin.

Seyahat temalı charm’larını dünyanın şeklinden ilham alan yuvarlak kapamalı Pandora Moments O Kilitli Zincir Bileklik ile kombinleyebilirsin. Gökyüzü sembollerini taşıyan ay ve yıldız sallantılı, kübik zirkon hatlarla detaylandırılan Galaksi Güvenlik Zinciri ise charm’larını güvende tutmak için harika bir seçenek.

Pandora’nın seyahat temalı her bir mücevheriyle kendi hikayeni anlat ve tarzını yansıt!