Pandora İle Güneşi Yakala Ve Kendini Özgürce İfade Et

Pandora bu yaz, güneşi sevenler ve kendini ifade edebilmenin sınırsızlığını kutlamak isteyenler için Pandora Moments ve Pandora ME koleksiyonlarına yepyeni mücevherler ekledi.

Yılın en hareketli, enerji dolu dönemi başladı.

Doğadan ve yaza dair birçok sembolden ilham alan yeni mücevherleri ile Pandora, yazı kucaklamaya hazır.

Pandora Moments, altın mevsimi tanımlamak ve ilham vermek için tasarlanmış kişisel sembolleri koleksiyona dahil ederek büyüyor. Pandora ME koleksiyonu ise yine her zamanki gibi çok yaratıcı ve özgür! Eşsiz stilleri denemeye davet eden yeni mücevherlerle güneşin parıltısının altında kendini dilediğin gibi ifade edebilirsin.

Mevsimin Yeni Sembolleri

Pandora Moments bu sezon, yazın özünü temsil eden sembollerle enerji ve mistisizm dolu. İlhamını gökyüzünden ve hayvanlardan alan koleksiyonda birbirinden özel tasarımlar stiline yepyeni bir dokunuş katacak.

Güneş ve ay sembolleri, 14 ayar altın kaplama ve 925 ayar gümüşten bağlantılı charm formunda hazırlanarak pozitifliğin, ışığın ve umudun ışıltısını yansıtıyor. Zıtlıkların eşleştirilmesi koleksiyonun yeni, bir arada kullanılabilen yüzüklerinde de yer alıyor. 14 ayar altın kaplama yükselen yarım güneş motifli yüzük, üzerinde hilal ay motifi bulunan 925 ayar gümüş yüzükle birlikte kullanıldığında bir bütün gibi birbirini tamamlıyor. Son derece anlamlı ve güçlü bu semboller, birlikte ya da ayrı ayrı kullanılabiliyor.

Doğal dünyanın koruyucusu olarak güçlü bir sembol olan Sallantılı Yeni Arı Charm, geometrik kesime sahip laboratuvar yapımı sarı kristallerle şekillendirildi ve gövdesi özenle elde siyaha boyanarak tamamlandı. Birbirinin içine geçirilerek kusursuz bir işçilikle tasarlanan Dönüşüm Kelebeği Sallantılı Charm ise dönen çatallarla yerinde tutulan gölgeli mavi Murano cam kanatlarla detaylandırıldı. Yeniden doğuşu ve yenilenmeyi temsil eden bu charm, önümüzdeki mevsim için bir umut hissi veriyor. Yeni koleksiyon için ayrıca, yeni bir doku ve tuval sunan cesur mavi renkli deri bileklik de tasarlandı.

Tasarımda Yüksek İşçilik

Farklı teknik ve malzemelerin bir arada kullanıldığı yeni Pandora Moments koleksiyonuna ait mücevherler, laboratuvar üretimi taşlar ve renk değiştirebilen mineler gibi her detayında yüksek işçilik barındıran göz alıcı sonuçlar sunuyor.

Ayrıca, attığı her adımda geleceği de düşünen Pandora, yeni mücevherlerin üretiminin her aşamasında sürdürülebilirlik taahhüdünü göz önünde bulundurdu. Tüm taşların laboratuvar üretimi olması da bunun en iyi örneklerinden.

Her Pandora mücevheri, yetenekli zanaatkarlar tarafından elde tamamlanır ve eşsiz birer zanaatkarlık eserine dönüşür. Her mücevher ortalama yaklaşık 25 zanaatkarın elinden geçiyor.

Stil ile Hikaye Anlatımı

Yazın bir diğer koleksiyonu Pandora ME ise mevsimin enerjisini kusursuz bir şekilde yansıtıyor. Antik çağların güçlü tılsımlarından esinlenerek tasarlanan yeni koleksiyon koruma, şans ve umudu temsil ediyor.

Kendi anlamını taşıyan Pandora ME charm’ları ile yaratıcılığını öne çıkarmaya devam et. Motivasyonun sembolü yeni çarpıcı Pusula Madalyonu, meydan okumayı ve kişinin gerçek benliğini bulmasını temsil ediyor. Kesik köşeli dikdörtgen şeklindeki Pandora ME Tarot Kartı Madalyonu ise şans getirmesi için tasarlandı. Bu özel tasarım, geleneksel olarak bir destede bulunmayan üç sembolden oluşuyor; etkileyici bir mor göz, at nalı ve yonca.

Yeni Pandora ME mücevherleriyle ister kelebek gibi sembollerle özgürlüğünü keşfet, istersen hilalin ışıltısıyla bilgelik ve güç yay. Pandora ME Sallantılı Charm’lar, iç benliğinin yönlerini temsil ediyor. Yeni renkler, tasarım öğeleri ve metal kaplamalarla yeni işçilik teknikleri keşfeden Pandora ME koleksiyonunda Pavé İki Renkli Yüzükler artık iki yeni renk seçeneğine sahip: gümüş üzerine beyaz mine ve 14 ayar altın kaplama üzerine mavi mine. Pavé Link Küpeler ise 14 ayar pembe altın kaplamayla sunuluyor. Yeni Pandora ME koleksiyonuyla kendini en iyi şekilde ifade etmek için mücevherleri birlikte kullan, dilediğin gibi karıştır ve stilini oluştur.

Stil sahibi yaratıcılar için tasarlanan bu yeni koleksiyon, Pandora ME kolektifi ile işbirliğini sürdürüyor. Barbie Ferreira, Evan Mock, Ella Mai ve Gracie Abrams yaz koleksiyonu için yeniden bir araya gelinen isimler. “Pandora ME tamamen özgünlük ve olduğunuz kişi olma özgürlüğü ile ilgili. Pandora ME kolektifinin bir parçası olmak beni benzersiz görünümler keşfetmeye ve stilimin farklı yönlerini mücevherler aracılığıyla ifade etmeye teşvik etti.”