Pandora ile Bahar Havasını Hisset

Yenilenme mevsimini Pandora ile karşılamaya hazır ol. Pandora Moments koleksiyonunun yepyeni mücevherleri, güneşin sıcaklığını, havadaki neşeyi ve ruhumuzdaki hafifliği kutluyor.

Kışın durgun halinden umut dolu, tazecik bahara geçerken Pandora’nın en yeni tasarımlarıyla mevsimsel değişimin güzelliğini keşfet. Bahar bizi yeni olasılıklarla çevrelerken Pandora, elde tamamlanmış 925 ayar gümüş ve 14 ayar pembe altın kaplama 14 yeni tasarımla güneşin ilk ışıklarını zarifçe yansıtıyor. Pandora Moments koleksiyonuna katılan her bir mücevher, havadaki değişimi, doğanın güzelliğini ve enerjisini yansıtırken, mücevher kutuna yeni bir dokunuş ve renk katacak.

Laboratuvar yapımı kristallerle parlayan kırlangıç formları stiline ışıltılı bir görünüm katarken kuş tüyü formunda mücevherler 14 ayar pembe altın kaplamayla parlamanı sağlayacak. Pandora’nın ilk kez bir taşı mine detayları ile süslediği, koleksiyonun en gözde parçalarından kırmızı uğur böceği sallantılı charm, parlak kırmızı laboratuvar üretimi kristal gövdesi ve siyah detaylarıyla koleksiyonun öne çıkanlarından. Sezonun hafifliğini yakalayan, yepyeni menekşe küpelerle ise eğlenceli ve göz alıcı bir stil yaratabilirsin.

2023 baharında tazelenir, canlanır ve yenilenirken Pandora Moments’ın iddialı ve stil sahibi en yeni tasarımı Trok Örgülü Zincir Bilekliği yeni charm’ların için bir tuval olarak kullanabilirsin. Yeni yıl ile birlikte Pandora ailesine katılan bu özel bileklik, sonsuzluk kalp ıstakoz kapaması ve bahar hikayeleriniz için taze bir tuval sunan inovatif yeni zincir dokusuyla mevsimin ışıltısını stiline taşımak isteyenler için ideal.

Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo: ‘’Bahar geldiğinde etrafımızdaki her şey değişir. Gözlerinizi kapatabilir ve baharın havada olduğunu hissedebilirsiniz. Bu koleksiyonla, günlerin uzadığı, güneşin daha parlak ve daha sıcak parladığı hissini yakalamak istedik. Ayrıca bu hisle gelen duyguları da yakalamak istedik – var olmanın hafifliği, gelecek günlere dair umut ve özgürlük hissi.”

Baharın habercisi bu özel mücevherlerle stiline capcanlı ve neşeli bir dokunuş kat!