Özeni En Çok Hak Eden Sevgiliniz: Cildiniz!

Sevgililer Günü’nde Rilastil ile sevdiğinize Özel Bakım: Kuru ve Hassas Ciltler İçin XEROLACT Serisi ile Sağlıklı Bir Cilde Kavuşun.

 Bu soğuk kış günlerinde sevgilinizin cilt sağlığına iyi gelecek bir hediye verin. Rilastil, kuru, hassas ve atopiye yatkın ciltler için özel olarak geliştirdiği XEROLACT Serisi ile bu zorlu kış döneminde yanında oluyor. Sevgililer Günü’nde sevginizi en özel şekilde ifade etmek için işte size harika seçenekler !

Kuru, hassas ve atopiye yatkın ciltler için özel olarak geliştirildi;

Rilastil XEROLACT Serisi

Rilastil Xerolact Cleansing Oil, çok kuru ve atopiye yatkın ciltler için Rilastil Laboratuarlarınca özel olarak formüle edilmiştir, Cildinizi anında rahatlatır ve nemlendirir. Aynı zamanda tüm aile bireylerinin, hatta yeni doğan bebeklerin kullanımına uygun!

Xerolact Cleansing Oil: 990.00 TL

Rilastil Xerolact PB Balm kuru, hassas ve atopiye yatkın ciltler için özel olarak geliştirilmiş günlük bir nemlendirici kremdir. Anında kaşıntıyı hafifleten etkisiyle cildin üzerindeki tahrişi azaltır. Aynı zamanda cildi zararlı çevresel faktörlere karşı korurken cilt mikrobiyotasını da korur ve dengeler.

Rilastil Xerolact PB Balm, kuru, hassas ve atopiye yatkın ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamak, siz ve sevdiklerinizin cilt sağlığını desteklemek için mükemmel bir seçenektir.