Ducray’den Atopik Ciltlere Özel Bakım Rutini

Günlük hayatı değiştiren bakım önerilerini 90 yıllık uzmanlığıyla sunan Ducray’in atopik ciltler için geliştirdiği  Dexyane MeD serisi, bozulan cilt bariyerini onarmaya destek olarak cilt kuruluğu gideriyor ve cildi korumaya yardımcı oluyor.  

Ducray Laboratuvarları tarafından geliştirilen Dexyane MeD serisi, ciltte kaşıntı, kuruluk, kızarıklık ve inflamasyon durumunu tanımlayan ve kronik bir cilt hastalığı olan atopik ciltlere etkili çözümler sunuyor. Atopik, kontakt ve kronik egzama tedavisine yardımcı Dexyane MeD Yatıştırıcı ve Onarıcı Krem, kortizon, paraben ve parfüm içermeyen doğal içeriğiyle değişikliğe uğramış cilt bariyerini eski haline getirerek kuruluğu gidermeye yardımcı oluyor. Dexyane MeD Yatıştırıcı ve Onarıcı Krem, kaşıntı ve enflamasyonun şiddetini azaltarak cildi koruyor ve mikroorganizmaların tutulumunu azaltmaya yardımcı oluyor. 

Atopik ciltlerin yanı sıra kontakt göz kapağı egzaması tedavisinde de etkili Dexyane MeD Palpébral cildi anında rahatlatarak bozulan cilt bariyerini güçlendiriyor. Kaşıntı ve ağrıyı yatıştırarak kızarıklığı ve tahrişi kısa sürede azaltan  Dexyane MeD Palpébral, cildi rahatlatarak dış etkenlere karşı koruma sağlıyor. 3 aydan büyük bebekler, çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygun Dexyane MeD Bakım Serisi, atopik ciltlerin tedavisinde etkili sonuçlar yaratıyor.