OTW by Vans: Vans Tasarım Keşifleri ve Deneyimleri için Yeni Bir Platform

Vans’ten OTW by Vans: Kaykayı orijinal bir kültür yaratıcı olarak selamlayan markanın zirve ifadesi. Haziran 2023’te Paris Moda Haftası sırasında Seine Nehri’nde bir kaykay enstalasyonu ile ilk kez tanıtılan OTW by Vans, ürün tasarımı ve deneyimlerinin sınırlarını zorlamaya adanmış bir alan. Vans’in benzersiz yaklaşımı, kaykay, sanat, tasarım, müzik ve eğlence dünyasının en etkili yenilikçileriyle kesişiyor.

OTW by Vans, kamera arkasında Jack Bridgland’ın yer aldığı 1. Sezon kampanyası için, her biri markanın vizyonunu temsil eden Efron Danzig, Eyedress, Hooz, Nati, Rowan Zorilla ve Vegyn’i elçi olarak görevlendiriyor. Çok yönlü sanat, eklektik müzik ve vizyoner tasarım estetiği gibi alanların hepsi kaykayın perspektifinden şekillendirilen yaratıcı uğraşları, kültürel anlatıları belirliyor. OTW by Vans, kaykayı, sanatı ve tasarımı yenilikçi ürünler ve deneyimlerle birleştirerek, Vans’in zirve ifadesini bir sonraki aşamaya taşıyor. Sezonluk katalog, 2024 boyunca piyasaya sürülecek OTW ana ürünlerinin geniş bir yelpazesini sunuyor.

OTW by Vans Kreatif Yönetim Başkan Yardımcısı Ian Ginoza, “OTW by Vans, ilerleme, deneyimler ve işbirliği için bir öncü,” diyor. “Kaykayın düşünce yapısı Vans’in temelini oluşturuyor ve OTW, kültürü ileriye taşımak için bu ruhu belirgin bir bakış açısıyla zenginleştiriyor.”

OTW by Vans’ın ilk ürünü, benzersiz Half Cab Reissue 33 Vibram, kaykayın en ikonik ayakkabısını özel Vibram dış kısım ve sertleştirilmiş tabanıyla yeniden tanımlıyor ve üç süet/file renk seçeneğiyle geliyor. Yeni tasarıma, geleceğin Vans giyim tasarımı ustalığını ortaya koyan Patchwork Drill Chore Coat ve Patchwork Drill Pant eşlik ediyor.