Osmanlı Haremi’nden İlham Alan Mayolar

Adını efsanelerde yer alan su perisinden alan NYMPH; ebedi ilham perisi “kadın”ı, arzularının ve egosunun vücut bulmuş hali olarak nitelendirdiği tasarımlarıyla buluşturuyor. Her biri kendi başına birer mücevher olarak değerlendirilen haute-couture plaj giyimi parçaları, Osmanlı Haremi’nin mistisizmini barındıran İstanbul’dan dünyaya yayılıyor.

Haremin kendinden emin, kışkırtıcı ve estetik üstünlük sağlayan güzelliğinden ilham alan NYMPH, tasarım ve işçiliğin özgün birleşimden doğuyor. Osmanlı padişahlarını ve Kırım prenslerini aynı anda köklerinde barındıran marka, kültürel ve çevresel yatkınlığının bir parçası olarak, her zaman göz önünde bulundurduğu estetiği ve güzelliği, göz alıcı tasarımlarına yansıtıyor. NYMPH koleksiyonları, İstanbul’un kendine has mistik ve egzotik tarafını koleksiyonlarına taşırken, üzerindeki değerli malzemeleri ve ince el işçiliğinden çıkan işleme detayları ile gerçek lüksü yansıtıyor ve ürünlerini giyen kadınların bu tutkuyu bizzat deneyimlemesine imkan sağlıyor.

NMYPH, birbirinden değerli ve göz alıcı taşlarla kaplı, üzerinde el yapımı enfes dokunuşlar barındıran çarpıcı nitelikteki ürünleri sayesinde plaj modasına, alışılagelmiş tasarımların aksine gizemli bir yorum katıyor. Koleksiyonlarında mayo, bikini, kimono gibi seçenekler bulundururken, kadınların yaz gardıroplarına elegan ve sofistike bir soluk getirerek seçkin tasarım alternatifleri sunuyor. Jewel of the Sea ve Riviera adlı koleksiyonlarıyla öne çıkan NYMPH, adından yalnızca plaj kıyafetlerinde söz ettirme hedefinde değil; yaz günlerini gündüz şıklığıyla birleştirirken, akşam kombinlerine de taşınabilen, gündüzden geceye uyarlanabilen ve her daim şıklık vadeden koleksiyon parçalarını gözler önüne seriyor.

Mükemmel siluetin vücut bulmuş halini tasarımlarına yansıtan ve Amerika Birleşik Devletleri, Arap Emirlikleri, Fransa, Yunanistan dahil çeşitli ülkelerdeki birçok noktada, dünyanın önde gelen kadınlarının yaz gardıroplarına sızan NYMPH, ayda ortalama 400 parçalık üretim kapasitesiyle, kendini özel ve eşsiz hissetmek isteyen müşterilerine adeta yeni bir deneyim fırsatı sunuyor. Dünyada büyük bir üne sahip Kapalıçarşı’yı oyun alanı olarak nitelendiren ve üretimlerinde dünyanın en kaliteli Italyan Carvico kumaşlarının yanı sıra hızlı kuruyan, dayanıklı ve yüksek teknoloji barındıran özellikte kumaşları tercih eden marka, kalıplarında da aynı şekilde özenli bir çalışma sürdürüyor. Tasarımlarında, en önem verdiği faktör olan dişiliği sembolize eden marka; renk paletinde siyah, nefti yeşil, gümüş, kırmızı, altın, turkuaz ve kraliyet moru gibi renkler barındırıyor.