Oligark İstanbul, Boğaza Karşı Sushi Keyfi Sunuyor!

İstanbul’un en büyük eğlence ve etkinlik mekanı olan Oligark İstanbul, eşşiz boğaz manzarasına karşı, 20 sushi lezzetini restoran ve club menüsünde sunuyor!

Şehrin gece hayatının nabzını tutan Oligark İstanbul, yaz sezonuyla birlikte deniz kenarında hem müzik hem de yeme – içme hizmeti veriyor ve uzun süredir talep edilen sushi lezzetleri Oligark İstanbul’un menüsünde yerini aldı. İstanbul Boğazı manzaralı gece kulübünde gece geç saatlere kadar şefin özel hazırladığı sushi lezzetlerini tadabileceksiniz.

Misafirlerin dört gözle beklediği sushi menüsünde yılan balıklı dragon roll, yengeçli kani maki, somonlu sake maki yer alıyor. 20 farklı sushi lezzeti bulunan menüde, ayrıca tempura karides, avokado ve tütsülenmiş somonun bir araya geldiği Oligark Special Roll ve tuna balığı ve çedar peynirli  Şefin Special Roll bulunuyor.

Sırtını koruya yaslamış, 5000 m2’e  yayılmış açık alanı ile, Oligark İstanbul’da club, müzik ve eğlence ile birlikte kokteylinizin yanında sushinin de keyfini çıkartmak istiyorsanız, yerinizi ayırtmayı unutmayın.