Ex Nihilo’dan Yeni Yorum: Outcast Blue

Yeni nesil sanatçılardan ilham alan OUTCAST BLUE, EX NIHILO’nun ikonik rengi ile birleşerek imza bir parfüm sunuyor.

Oryantal kokular uzmanı parfümör Jordi Fernandez tarafından kompoze edilen OUTCAST BLUE’nun ilhamını İspanyol manzaralarının hissettirdiği mutluluk ve refahtan alıyor. Bağımlılık yaratan baharatın çekici etkisi, odun ve tütününün büyüleyici karışımı ile OUTCAST BLUE, en özel ham maddelerinin harmanlanışıyla ikonik şişesinde sunuluyor. Safran, biber ve baharat bezenmiş notları ile sınır tanımayan bir his yaratıyor. Sedir ağacı ile duyuları harekete geçirerek şehvetli bir heyecan yaratıyor. İçeriğindeki paçuli, vetiver ve meşe yosunları; sandal ağacı ile birleşerek etkili bir karışım oluşturuyor. Tütünün bağımlılık yaratan notası ise bu parfüme asi bir dokunuş sağlıyor.

BLUE OUTCAST’İN şişesi ve paketlemesi EX NIHILO’nun temellerine dayandırılıyor. Öyle ki kampanya görselleri bile EX NIHILO’nun asi ve benzersiz oluşuna bir gönderme yapıyor. Görselde kullanılan mavi fon, bilgeliği, sadakati ve sakinliği simgelemesi ile ön plana çıkıyor. Şişe, mavi bir toz kalıbının üzerine uzanıyor.  Bu birleşim ise sanatsal ve yaratıcı düşünmede özgürleşmeye bir gönderme yapıyor. EX NIHILO’nun yoktan var etme anlamı, yerleşik ve zorlayıcı düşünmeleri yok edip; yaratıcı, asi ve kalıplara sığmayan yeni düşünceleri var etmeyi mümkün kılıyor. Arka planda yer verilen sprey boya detayları ise sanata verilen değere atıfta bulunurken, ifade özgürlüğü ve çeşitliliği simgeliyor.

Her detayında bir hikaye gizli olan OUTCAST BLUE, duyularınıza hitap ederken dikkatleri üzerinize çekmenizin en anlamlı yolu oluyor.

Üst Notalar: Safran, Kara Biber, Pembe Biber

Orta Notalar: Sedir Ağacı, Zambak

Alt Notalar: Paçuli, Vetiver, Sandal Ağacı, Tütün, Meşe Yosunu