Olden 1545’te Ünlü İsimler İle Renkli Bir Gece Yaşandı

İstanbul’un en iddialı restoranlarından biri olarak geçtiğimiz haftalarda açılan OLDEN 1545’te ünlü oyuncular ve sosyal medyanın tanınan isimleri bir araya geldi.

Olden 1545’TE Ünlü İsimler İle Renkli Bir Gece Yaşandı

Şef Aykut Can Akın’ın özel menü tadımı ve after party organizasyonu Sercan Yaşar’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Gecede ünlü isimler lezzet ve eğlencenin tadını çıkarırken, mekanın tarihi dokusuna büyüleyici bir yolculuğa çıktılar. Aslı Bekiroğlu, Öykü Çelik, Oğulcan Engin, Mustafa Aksakallı, Akasya Asıltürkmen, İlayda Akdoğan ve Burcu Kıratlı gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği gecede, 550 yıllık tarihsel yolculuk ile misafirler ayrıcalıklı bir deneyim yaşadı. Mimarisi, mistik atmosferi, imza lezzetleri ve özel kokteyleriyle tüm konukları büyüleyen Olden 1545’te, mekan içinde bulunan tarihi More Than Old Bar’da gerçekleşen after party ile eğlence doruğa ulaştı. Gecede aynı zamanda Gen Group’un Fexobit iş birliğiyle hayata geçirdiği Gen Token tanıtıldı.

Mimar Sinan tarafından yapılan ve 550 yıllık tarihe sahip olan Samatya’daki ‘Kapıağası Yakup Ağa Hamamı’nı Olden 1545 ismi ile gastronomi hayatına kazandıran Gen Group yatırımcıları Alper Karavar ve Gürol Yığar misafirlerle birebir ilgilenirken mekanın aldığı beğeni ve geri dönüşlerinden aldıkları memnuniyeti dile getirdi. Mimar Sinan’ın İstanbul’daki ilk hamam eseri 550 yıllık tarihi ögeleri korunarak titiz bir restorasyonla restorana dönüştürüldü. Tarihi dokusu, mimarisi ve lezzetleri ile 2024’ün en iddialı restoranlarından biri olan mekan iş, sanat ve cemiyet hayatının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Gen Group “Gen Token” projesiyle blockchain dünyasına adım attı

Bünyesinde bulunan Olden 1772, Olden 1545, Mesai Karaköy, Voger Alaçatı ve Genova 1050 ile gastronomi ve otelcilik alanında Türkiye’nin hızla yükselen değerleri arasında yer alan Gen Group, Fexobit iş birliğiyle blockchain ve Web 3.0 dünyasına adım attı. Gen Group’a ait tüm restoran ve otellerde misafirlere rezervasyon önceliği, masa garantisi, özel odada akşam yemeği fırsatı, masa rezervasyonu süre uzatım şansı ve özel menü erişimi gibi birçok ayrıcalık sağlayacak olan Gen Token ile müşteri deneyimine yepyeni bir soluk katacak. Kendi alanında bugüne kadar Türkiye’de geliştirilmiş en kapsamlı token projelerinden biri olacak GEN Token, Fexobit borsası üzerinden satışa sunulacak.