Olaplex İle Yeni Yılda Sağlıklı Saçlar

Amerika ve İngiltere’nin 1 numaralı prestij saç bakım markası Olaplex, patentli bağ güçlendirme teknolojisiyle yaratılan imza ürünleriyle hazırlanan yılbaşı setleriyle yeni yılda parlak ve sağlıklı saçlar hediye ediyor.  

Olaplex İle Yeni Yılda Sağlıklı Saçlar

Olaplex, patentli Bağ Güçlendirme Teknolojisiyle geliştirilen ürünlerinden yaratılan yılbaşı kitleriyle yeni yılda saçları onarıyor ve güçlendiriyor. Tüm saç tiplerine uygun bakım ürünleri, yeni yılda herkesi sağlıklı saçlara sahip olmaya davet ediyor. 

Olaplex’in yıldız ürünü N°3 Hair Perfector, yılbaşına özel olarak hazırlanan kitlerin tamamında yer alıyor. Boya, ısı ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranan saçlara bakım yapan ve kırıkları iyileştiren bakım ürünü, zarar görmüş bağları onarıyor ve saça sağlıklı bir doku ve görünüm kazandırıyor. 

Strong Days Ahead Hair Kit, her kullanımda derinlemesine nemlendirip güçlendiren N°4 Bond Maintenance Shampoo ve hasar görmüş bağları onaran ve elektriklenmeyi kontrol altına alan N°5 Bond Maintenance Conditioner ile daha parlak ve sağlıklı saçlar sunuyor.

Saçları yağlandırmadan besleyen, şekillendiren ve onaran N°7 Bonding OilSmooth Your Style Hair Kit’te pürüzsüzleştirici N°6 Bond Smoother ve çevresel faktörlere ve ısıya karşı koruyan N°9 Bond Protector Nourishing Hair Serum ile bir araya geliyor. Olaplex’in en çok satan ürünü N°3 Hair PerfectorN°3 ise Gifting Ornament olarak yılbaşı ağaçlarını süslüyor.