Olaplex İle Temiz ve Hacimli Saçlara İstediğiniz Her An Sahip Olacaksınız!

Temiz, canlı görünen, hacimli ve mis kokulu saçlar Olaplex N°4D Clean Volume Detox Dry Shampoo ve Olaplex Volumizing Blow Dry Mist ile kısa sürede mümkün.

Olaplex N°4D Clean Volume Detox Dry Shampoo

Tüm saç tiplerine uygun ürünleriyle her ihtiyaca yönelik çözümler sunan Olaplex, saçtaki fazla yağı emen ve aynı zamanda hacim veren N°4D Clean Volume Detox Dry Shampoo ile saçları ve saç derisini gözenekleri tıkamadan temizliyor. Beyaz bir kalıntı bırakmadan temiz ve tazelenmiş bir his yaratan kuru şampuan, antioksidan açısından zengin rambutan tohumu ekstresi ile saç derisinde detoks etkisi sunuyor. Güçlü yağ emilimi sağlarken saçlara hacim veriyor ve temiz bir görünüme kavuşturuyor. Her çantaya girmeye aday mini boyu ile seyahatlerde de yanınızda olan bu detoks etkili kuru şampuan, kullandığınız an saçlarda yeni yıkanmışçasına bir his bırakıyor. 

Olaplex Volumizing Blow Dry Mist

Saçlara hacim ve doku kazandırarak saçın kuruma süresini hızlandırıp, fön süresini kısaltan ve ısı hasarına karşı korumaya yardımcı olan Volumizing Blow Dry Mist ise tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Saçtaki hasar görmüş bağları güçlendiren patentli Bond Building teknolojisine sahip sprey, içeriğinde bulunan bezelye peptitleri ile saç tellerini dolgunlaştırır, nemlendirir ve korur. Saçları ısıyla şekillendirmenin getirdiği hasardan korumaya yardımcı olan sprey, saç stilinin kalıcılığını desteklerken saçlarda yapışkan bir his bırakmaz.