Olaplex ile Bakımlı ve Sağlıklı Saçlar

Lider prestij saç bakım markası Olaplex, patentli teknolojilerle geliştirilen ürünleriyle saçlarınızın ihtiyacı olan bakımın püf noktalarını veriyor!

N°0 Intensive Bond Building Treatment

Kuru ve yıpranmış saçları canlandıran N°0 Intensive Bond Building Treatment, saç bağlarını kuvvetlendirmek için N°3 Hair Perfector’dan önce baz olarak kullanılıyor. Bakım ürünlerinin etkisini güçlendiren ve Olaplex’in patentli bağ onarım teknolojisine en yüksek oranda sahip bakım spreyi, hasar görmüş saçları içten dışa onarıyor. 

Fiyat: 1.390 TL

N°3 Hair Perfector

Olaplex’in en çok satan ürünü N°3 Hair Perfector, boya, ısı ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranan saçlara bakım yapıyor ve kırıkları azaltıyor. Zarar görmüş bağları onararak saçı sağlıklı doku ve görünümüne kavuşturuyor. Şampuan öncesi kullanılan bakım ürünü, saçları canlandırıyor ve güçlendiriyor. 

Fiyat: 1.390 TL

N°8 Bond Intense Moisture Mask

Hasar görmüş saçlara bakım yapan ve derinlemesine nemlendiren N°8 Bond Intense Moisture Mask, saçı ağırlaştırmadan daha hacimli bir görünüm yaratıyor. Kuru, kırılgan ve yıpranmış saç bağlarını güçlendiren maske saçları onarırken, parlatıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Fiyat: 1.290 TL