NYX Professional Makeup’ın Dev Ördeği İstanbul’u Dolaşıyor

NYX Professional Makeup, dudaklara dolgun görünüm veren yepyeni DUCK Plump dudak parlatıcısını tanıtmak için İstanbul’un çeşitli yerlerine konumlandırdığı dev ördek ile şehre renk ve eğlence katıyor.

NYX Professional Makeup’ın Dev Ördeği İstanbul’u Dolaşıyor

Dünyanın önde gelen makyaj markalarından biri olan NYX Professional Makeup, heyecanla beklenen ve adıyla dikkat çeken yeni ürünü Duck Plump dolgun görünüm veren dudak parlatıcısının tanıtımını CGI teknolojisini andıran ama gerçek olan Dev Ördek ile gerçekleştiriyor. 

NYX Professional Makeup’ın “Uyarı: Ördek Dudaklara Aşık Olabilirsin” mottosuyla tanıttığı yeni dudak parlatıcısı Duck Plump, zencefil kökü özü içeren ve dudaklara anında dolgun görünüm veren yüksek pigmentli yapısıyla makyaj tutkunlarının vazgeçilmez ürünü olacak. Duck Plump’ın tanıtımı da ürünün adından ve ördek dudaklardan ilham alınarak Dev Ördek ile gerçekleşiyor. Markanın eğlenceli imajına da uygun olarak tasarlanan dolgun dudaklı Dev Ördek, İstanbul’un çeşitli yerlerini dolaşarak makyaj severleri şaşırtmayı hedefliyor.

CGI MI? GERÇEK Mİ? “CGI DEĞİL, GERÇEK!” #WhatTheDuck

Son dönemde sıkça gördüğümüz CGI teknolojisinin yerini fiziksel bir görünüme bıraktığı ve merak uyandırmayı hedefleyen dev ördek, renkli ve eğlenceli makyaj dünyasını simgelerken makyaj tutkunlarını bu yeni ürünle tanışmaya davet ediyor.

Dev Ördeğin Eğlenceli Yolculuğu

Duck Plump dudak parlatıcısı için özel tasarlanan dev ördek 2-3 Şubat’ta Nişantaşı’nda, 4 Şubat’ta da Galataport İstanbul’da görüldü. Dev ördeğin heyecan verici rotasını keşfetmek için https://www.instagram.com/nyxcosmetics_turkiye/ takip edebilirsiniz.