“Now And Then” Dünya Çapında 2 Kasım’da Yayımlanıyor

The Beatles 1962-1966 (THE RED ALBUM) Ve 1967-1970 (THE BLUE ALBUM) Albümleri İse; Genişletilmiş, Stereo & Dolby Atmos Mix’leri Yapılmış 2023 Versiyonları 10 Kasım’da Yayımlanacak.

kapak görseli: @thebeatles

“Now And Then” Dünya Çapında 2 Kasım’da Yayımlanıyor

Birlikte veya ayrı, The Beatles üyeleri beklenmeyeni ortaya çıkarmakta her zaman farklı bir yeteneğe sahip oldu. Şimdi, 2023 yılında, The Beatles külliyatının en çok beklenen çıkışlarından biri gün yüzüne çıkıyor.

“Now and Then,” John Lennon tarafından yazılmış; Paul McCartney, George Harrison ve Ringo Starr dokunuşlarıyla şekil almış ve 40 yıl sonra Paul ve Ringo tarafından final haline getirilmiş son The Beatles şarkısı.

“Now And Then,” dünya çapında 2 Kasım’da yayımlanacak.

Stereo ve Dolby Atmos mix olarak düzenlenmiş şarkıların kapağında ünlü sanatçı Ed Ruscha’nin tasarımı yer alıyor.  “Now and Then” müzik klibi ise 3 Kasım Cuma günü yayınlanacak.

Oliver Murray tarafından yazılan ve yönetilen 12 dakikalık “Now And Then – The Last Beatles Song” filmi ise 1 Kasım’da yayınlanacak.

Filmin gösterimi ilk olarak The Beatles’ın YouTube kanalından yapılacak. Paul McCartney, Ringo Starr, George Harrison, Sean Ono Lennon ve Peter Jackson’a ait röportaj ve özel görüntüler içeren kısa film, The Beatles’ın son şarkısının hikayesine ışık tutuyor. Fragmanı şimdi izleyebilirsiniz.

Buradan Now And Then / Love Me Do çifte single’ı ön sipariş/kayıt edebilirsiniz.