NOMADIC REPUBLIC RÜZGARI BU YAZ DA DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz yaz sezonlarında moda severler tarafından büyük beğeni ve ilgi toplayan Nomadic Republic sandaletler bu sezon da ilgi çekmeye devam ederek artık klasik parçalar arasında yerlerini aldı.

Rahat ve cool görüntüleri ile stil ve tarz sahibi moda severlerden tam not almaya devam eden Nomadic Republic Sandaletler bu yaz sezonunda da size her daim eşlik edecek. 3Her sezon biraz daha geliştirilerek farklı modeller ile kendini yenileyen Nomadic Republic, bu sezon için de, ayağınızın ıslanmasını ve taban kısmındaki aşınmayı engelleyen, daha   dayanıklı doğal kauçuk tabanlı sandaletlerini sunuyor.  Her modelini, rahatlıkla ister plajda, ister şehirde, ister şık kıyafetleriniz ile kombinleyebileceksiniz.

Nomadic Republic sandaletlerini birçok farklı modeli ve rengi sayesinde özellikle yaz tatillerinde yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz. Suda batmayan, hızlı kuruyan, antibakteriyel özellikleri ile de dikkat çeken Nomadic Republic sandaletlerinin göze çarpan bir diğer özelliği de doğa dostu ve çevreci olmaları.

Türk kadınının el emeği ile Muğla, Köyceğiz’de üretilip dünyaya açılan ve başarı grafiğini her geçen gün yükselten yeni nesil sandaletler bölgeye ciddi anlamda istihdam sağlıyor.

Nomadic Republic ve The Natural People yaratıcılarından bohem ve cool tarzınızı tamamlayacak çantalar geliyor.

Doğal malzemeler ve hasır materyeller ile tasarlanan Bagoist çantalarını bu yaz yanınızdan hiç eksik etmek istemeyeceksiniz. Bagoist’in kullanışlı ve şık modelleri ile hem gece çıkarken, hem işe giderken, hem de yaz tatilleriniz boyunca tüm kıyafetlerinizi rahatça tamamlayabileceksiniz.

Zarif, bohem ve romantik tarza sahip Bagoist çantalarını ister plaja giderken yanınıza alın, ister uçuş uçuş elbiselerinizi tamamlamak için kullanın.

Endonezya’dan ithal edilen Bagoist çantalar, el yapımı ve orkide sarmaşığından elde edilen rattan malzemeden üretiliyor.

2

Yüzde yüz organik ve doğal elyaflardan üretilen elbiseler sunan The Natural People ile bu yaz sezonunda hem plajlara, hem de sıcak şehir hayatına tarzınızla damga vuracaksınız. 

1

Sade, uçuş uçuş ve ince dantel işleme detayları ile göze çarpan bu elbiseler ile St. Tropez sahillerinin bohem ve şık tarzını üzerinizde taşıyacaksınız. Her biri beyaz renkte, tamamen doğal kumaşlardan ve doğal danteller kullanılarak  üretilen bu elbiseleri yaz tatillerinizde veya şık gecelerinizde rahatça kombinleyebileceksiniz.

İster topuklu ayakkabı ile, ister Nomadic Republic sandaletleriniz veya spor ayakkabılarınız ile rahatça her tarza uydurabileceğiniz The Natural People elbiselerini tüm yaz üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.