Diadermine Hydralist Smart Detox ile Cildinizi Mavi Işığa ve Toksinlere Karşı Koruyun

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, hepimiz zamanımızın büyük bir kısmını telefon, bilgisayar gibi akıllı cihazlar ile geçiriyoruz. Peki, ekranlardan yayılan mavi ışığın cildinizde olumsuz etkiler yarattığını biliyor muydunuz? 110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, güvenilir cilt bakım markası Diadermine’den, yeni Hydralist Smart Detox! İçeriğindeki Hyaluronik Asit ve Üzüm Kompleksi ile şehir hayatının koşturmasında cildinizi mavi ışığa ve toksinlere karşı koruyor; anında nemlendirirken cildinize detoks etkisi sağlıyor.

Diadermine Hydralist Smart Detox serisi, sizi mavi ışıktan ve zararlı çevresel etkenlerden koruyan üç mucize ürün içeriyor: 

diadermine

Hydralist Smart Detox Gündüz Kremi

Güçlü antioksidan etkili, koruyucu, ipeksi krem; cildinizi şehrin yıpratıcı etkilerine ve akıllı cihazlardan yayılan mavi ışığın olumsuz etkilerine karşı koruyor. Daha yumuşak ve aydınlık bir görünüm için cildi nemlendiriyor.

Hydralist Smart Detox Gece Kremi

Güçlü antioksidan içeriği ve detoks etkisi sayesinde, cildinizi gece boyunca yenilerken, gün içinde maruz kaldığı yıpratıcı etkileri ortadan kaldırıyor ve cildinize kaybettiği nemi geri kazandırıyor.

Hydralist Smart Detox Kil Maskesi

Arındırıcı kil içeriği ve detoks etkisi ile cildinizi pürüzlerden, kirden ve fazla yağdan arındırıyor.