NISHANE Paris’teki Butiğini Ünlü Saint Honoré’de Açıldı 

İstanbul merkezli ilk ve tek niş parfüm markası NISHANE, Paris’teki ilk butiğini açtı. Paris’in önde gelen alışveriş bölgelerinden Saint-Honoré’de açılan butik, NISHANE’nin lüks, sürdürülebilirlik ve yeniliğe olan bağlılığının Paris’teki simgesi olacak.

NISHANE Paris’teki Butiğini Ünlü Saint Honoré’de Açıldı 

Şehrin köklü geleneklerinden, modern vizyonundan ve kozmopolit yapısından ilham alan, dünyaca ünlü İstanbul markası NISHANE’nin 266 Rue Saint-Honoré’de açtığı 135 metrekarelik butiğin tasarımı, markanın sürdürülebilirlik ve fütüristik zarafetini bağdaştırıyor. Titizlikle dizayn edilen iç ve dış mekanlar, çevreye duyarlılığı yansıtarak benzersiz bir sofistike atmosfer yaratıyor.

Geleneksel marmoleum bileşenlerini kakao kabuklarıyla birleştiren çevre dostu Marmoleum Cocoa zemin döşemesine sahip butik, sürdürülebilir tasarım anlayışını pekiştiriyor. Butiğe çağdaş bir dokunuş katmakla yetinmeyen bu seçim aynı zamanda atık azaltımına da katkı sağlıyor.

NISHANE Paris’teki Butiğini Ünlü Saint Honoré’de Açıldı 

El yapımı Zellige karoları butik duvarlarını süsleyerek zengin geleneksel bir mirası ve çevre dostu yaşam felsefesini somutlaştırıyor. Doğal kil ve boyalardan üretilen karolar, geleneği çevresel sorumlulukla harmanlayarak hem sürdürülebilir hem de köklü bir tarihsel tasarım seçeneği. NISHANE Paris, ziyaretçilerini benzersiz bir koku ve görsel yolculukta lüksün sürdürülebilirlikle buluştuğu geleneksel ve yeniliğin kesişimini deneyimlemeye davet ediyor.