Nisan Ayının Dikkat Çeken 10 Renkli Manikür Modeli

Yaz tüm hızıyla yaklaşırken bahar manikürlerinize hala karar veremiyor olabilirsiniz. İşte güzellik tutkunlarının vazgeçemediği nisan ayının öne çıkan 10 renkli manikür modeli!

Nisan Ayının Dikkat Çeken 10 Renkli Manikür Modeli / @pop_polished

Şubat ve mart aylarında tırnaklar daha çok kış konseptindeyken nisan ayında bu trend yerini yorumlama ve özgünlüğe bırakıyor. Ellerinize her baktığınızda küçük sihirler görmek istiyor aynı zamanda da klasik tırnak tasarımları döngüsüne girmek istemiyorsanız nisan ayının öne çıkan 10 manikürü yazımız size tırnaklar konusunda ilham verebilir.

Karpuzlu Şekerler

Yazın popüler meyvelerini manikürlerinde taşımak isteyenlerin ilk tercihi kirazlar tahtını karpuzlara devrediyor. Minik bir piknik sepetinin içindeki karpuz dilimlerinin pötikareli kırmızıyla uyumunu sevimli bulduysanız ağustos ayı boyunca bu manikürlerden vazgeçemeyebilirsiniz.  

Kim parmaklarında minik karpuzlu şekerler taşımak istemez ki?

Havuzdaki Ördekler

Havuzdan ilham alan tabanı ve baş parmaklarda yer alan plastik ördekleriyle fazla kullanışlı bir manikür tercihi olmasa da nostaljik havasıyla beğenileri topluyor.

Su Damlacıkları

Islak görünümü yalnızca saçlarında değil tırnaklarında da taşımak isteyenler için su damlacıkları modeli, 3D su damgası vurgularıyla süslenmiş mavi tabanıyla karşımıza çıkıyor.

Şeftali Baharı

Yazın başlangıcını müjdeleyen şeftali baharı manikürler tam sizi yansıtıyor olabilir. Turuncu ve ten renklerini barındıran bu ombré manikürleri yapması da oldukça kolay. Ombré etkisini süngerle verin ve şeffaf parlatıcıyla üzerinden geçin. Sade ve şık görünümünüzün tadını çıkartmayı unutmayın.

Günbatımı

Sıcak renklerden vazgeçemiyor tırnaklarınıza özgünlük katmak istiyorsanız günbatımı manikürleri tam da size göre! Pembe ve turuncuları süngerle istediğiniz şekilde kullanırken günbatımından ilham alabilirsiniz.

Barbie

Barbiecore çılgınlığı, nisan ayında sıcak pembe tırnak görüntüsü elde etmek isteyenlerin sayısını arttırıyor. Manikürlerde simli pembe tercihi klasik görünse de sadeliğiyle görenleri büyülüyor.

Gökkuşağı

Neon renklerden vazgeçemeyen özgür ruhların kendilerini en güzel şekilde temsil edeceği gökkuşağı manikürler, her tür aksesuarı kaldırabilirken eğlenceli yönünüzü de ortaya koymanıza yardımcı olabilir.  

Çiy Damlaları

Yaz renklerini henüz tırnaklarınızda sergilemek istemiyor biraz daha soft renkler tercih ediyorsanız bu kemik rengi 3D çiy damlaları efektli manikürler yeni tercihiniz olabilir.

Altın Varak

Takılarınızda, çantanızda hatta ayakkabılarınızda bile gold renginden vazgeçemiyorsanız pembeyle eşleştirilmiş bu altın varak pulları gününüzü kurtarmak için hazır!

Parlak Kırmızılar

Tırnaklarınızda tercihiniz göz alıcı parlak renklerse bu düz kırmızı uzun manikürleri tırnak teknisyeninizden istemeyi unutmayın!