Netflix İmzalı Kimler Geldi Kimler Geçti’nin Galası Gerçekleştirildi

Netflix, efsane bir oyuncu kadrosunu bir araya getirdiği yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin galasını gerçekleştirdi.

Dün akşam Divan Kuruçeşme’de gerçekleşen ve izleyicileri dizinin eğlenceli dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkaran geceye dizisinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya başta olmak üzere, Metin AkdülgerHakan KurtaşBoran KuzumAhmet Rıfat ŞungarMeriç Aral, Bade İşçil, Esra RuşanEfe TunçerCem GülerZeynep Tuğçe BayatGülcan ArslanBilgi AydoğmuşNil Sude AlbayrakSümeyra Koç ve Selçuk Borak’ın yanı sıra dizinin yaratıcısı Ece Yörenç, yönetmeni Bertan Başaran ve yapımcısı Kerem Çatay da katıldı. 

Yoğun ilgi gören geyece sanat, eğlence ve sinema dünyasından aralarında Buse Terim, Cansel Elçin, Haktan Zavlak, İbrahim Selim, Müge Boz- Caner Erdeniz ve Saba Tümer’in de yer aldığı pek çok isim de katıldı. 

Geceye Edis sürprizi

Eğlence, Deniz Sipahi’nin sahnesi ile devam etti. Gecenin bir diğer sürprizi ise Edis’in performansı oldu. Şarkılarıyla dizinin sahnelerine de renk katan Edis, tüm davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Modern dünyanın ilişkilerini tüm gerçekliği ile mercek altına alan, izleyicilere kendi ilişkileri ve arkadaşlıkları hakkında yepyeni bakış açıları sunmaya hazırlanan Kimler Geldi Kimler Geçti, 9 Mayıs’ta sadece Netflix‘te yayınlanacak.