Miele ile Lezzetin Ötesinde: Şef Çiğdem Seferoğlu ile Yemek Tarifleri

Şef Çiğdem Seferoğlu, dünyaca ünlü mutfak ürünleri markası Miele ile birlikte hazırladığı “Lezzetin Ötesinde” video serisi ile yerel ve mevsiminde ürünlerle pişirdiği özel tariflerini Miele Türkiye YouTube kanalında evlere taşıyarak lezzet severlerle buluşturuyor.

Miele ile Lezzetin Ötesinde: Şef Çiğdem Seferoğlu ile Yemek Tarifleri

Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin dünyaca ünlü Alman markası Miele, ünlü Şef Çiğdem Seferoğlu’nun eşsiz tarifleriyle hazırladığı YouTube serisi ile izleyicileri “Lezzetin Ötesinde” gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor. Şef Çiğdem Seferoğlu, yerel ve mevsiminde ürünler ile geleneksel lezzetlerden esinlenerek hazırladığı tabaklarını Miele ile evinin mutfağına taşıyor. Misafirlerine zengin bir gastronomi deneyimi sunan Şef Çiğdem Seferoğlu, “Daima Daha İyi” mottosuyla yüksek kalite elektrikli ev aletleri üreten Miele ile mutluluğun tarifini evlere taşıyor.  

Restoran lezzetlerini kendi mutfağınızda hazırlayın

Şef Çiğdem Seferoğlu, davet sofralarından gündelik yaşama birbirinden özel reçetelerini Miele teknolojisi ile bir araya getirerek, mutfak tutkunlarını heyecan dolu bir lezzet yolculuğuna çıkartıyor. Şef, kendi kendini temizleyebilen Miele HydroClean teknoloji DGC Pro kombi buharlı fırında muhteşem lezzetler hazırlıyor ve aynı zamanda Miele ile mutfak sırlarını izleyici ile paylaşıyor. Çiğdem Seferoğlu, restoran lezzetlerini ev mutfağında tıpkı profesyonel bir şef gibi hazırlamak için doğru teknik ve tarifleri adım adım gösterirken, ona her adımda Miele’nin mutfak ürünleri eşlik ediyor. 

Şef Çiğdem Seferoğlu ile beraber yemek pişirirken Miele mutfak ürünlerinin hayatınızı kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak özellikleri ile tanışacağınız “Lezzetin Ötesinde” YouTube serisi yemek yapmayı seven herkes için eğlenceli ve faydalı bir deneyimi sunuyor. Her hafta birbirinden farklı tarifler yayınlanacak “Lezzetin Ötesinde” serisini Miele YouTube kanalından takip edebilirsiniz.