George Hogg ile İkonik ve Zamansız Şıklığa Tanık Olun

George Hogg, İlkbahar / Yaz ‘24 sezonunda da ikonik ve zamansız duruşuyla modern erkek ve kadınların vazgeçilmezi olmaya aday. Yeni koleksiyon, şık detaylar ve modern tasarımlarla dolu ürün yelpazesi ile kadın ve erkelerin her anında şıklık ve özgünlük arayışına cevap veriyor.

George Hogg ile İkonik ve Zamansız Şıklığa Tanık Olun

George Hogg’un yeni sezon kadın koleksiyonunda, zamansız şıklığı vurgulayan makosen ayakkabılar göz dolduruyor. İnce detaylı stilettolar, feminen çizgileri ve özgün tasarımları ile loaferlar, kadınların günlük yaşamlarında ve özel davetlerde vazgeçilmezi oluyor. Kaliteli materyal ve özenli işçilikle şekillendirilmiş tasarımlar, şıklığı ve konforu bir arada sunuyor. 

George Hogg’un yeni sezon erkek koleksiyonu, modern erkeklerin beklentilerini karşılayacak tasarımlar ile öne çıkıyor. Kaliteli deri malzemeler ve özenli işçiliği ile makosen ve loaferlar konforlu adımlar sağlıyor. İkonik ve modern tarzın birleşiminden doğan koleksiyon, erkeklerin günlük hayatta ve özel günlerde stil dolu kombinler yapmalarını amaçlıyor. 

Zamansız şıklığı ön planda tutan, yatırımlık tasarımlardan oluşan George Hogg İlkbahar / Yaz ’24 koleksiyonunu yakından incelemek için Divarese mağazaları ve divarese.com.tr ’ye davetlisiniz.