Mehry Mu’dan Anneler Günü’ne Özel Çanta Kişiselleştirme

Mehry Mu ve BeymenAnneler Günü haftasında ayrıcalıklı bir deneyim ile annenize unutulmaz bir hediye verme fırsatı sunuyor. 9-10-11 Mayıs tarihlerinde, her gün 14:00-18:00 tarihleri arasında, Beymen Zorlu Center’da, Mehry Mu’nun en yeni çanta modellerinden Cosima Tote’u kişiselleştirme ayrıcalığına erişeceksiniz. 

Mehry Mu’nun ikon olmaya aday yeni modeli Cosima Tote, tarihi M.Ö. 200’e dayanan hafif parşömen derisinden üretiliyor. Sadece 250 gram ağırlığında olan, iki farklı boyu bulunan ve birçok renk seçeneği ile satışa sunulan Cosima Tote, anneler ve kızlarını özel kişiselleştirme seanslarına davet ediyor. 

2010 yılında Güneş Mutlu Mavituncalılar tarafından kurulan Mehry Mu, yaratıcı ruhla tasarlanan, yerel üretilen, farklı disiplinlerden zanaatkarlarla zenginleşen zarif çanta koleksiyonları sunuyor. Nostalji ve romantizm unsurlarını bir araya getiren Mehry Mu çantalar, dünyanın stiliyle öne çıkan ünlü isimleri tarafından da tercih ediliyor. 9-10-11 Mayıs tarihlerinde Beymen Zorlu Center’a uğrayanlar, Cosima Tote’larını mücevher kalitesindeki altın kaplama metal harfler ile ücretsiz kişiselleştirebilir, annelerinin isimleri, baş harfleri veya sevgi sözcükleriyle süsleyebilir, kendileri ve anneleri için unutulmaz bir hediye tasarlayabilirler. 

Mehry Mu dünyasını yansıtan objeler eşliğinde sergilenecek Cosima Tote’ların farklı boy ve renklerini görmek ve kişiselleştirme seçeneklerini keşfetmek için Beymen Zorlu Center’a uğramayı unutmayın.