MAYA FOR HOUSE: Natürel Dokularla Yalın Detaylar

Doğal dokulu tekstiller ve dekoratif aksesuarlarla yeni yıla natürel bir karşılama senfonisi hazırlayan MAYA FOR HOUSE, yaşam alanlarını soft tonlar ve doğal dokular ile buluşturuyor.

MAYA FOR HOUSE: Natürel Dokularla Yalın Detaylar

Evde yaşam keyfini doğal, sade ve şık bir deneyimle buluşturan MAYA FOR HOUSE, kişiye özel tasarımlar da gerçekleştiren, el emeğinin natürel dokularla birleşmesiyle ortaya çıkan genç bir marka. Sofralara doğal dokunuşlarda bulunacak, en iyi kumaşlar seçilerek üretilen ev tekstili koleksiyonuna, ahşap ve doğal taşın eşsiz uyumu da eşlik ediyor.

Hem bugünün trendlerine ayak uyduran hem de yalınlığı ve doğallığıyla zamansız bir karaktere bürünen MAYA FOR HOUSE tasarımlarının hepsi doğa dostu malzemelerden üretiliyor.

MAYA FOR HOUSE: Natürel Dokularla Yalın Detaylar

Heyecan özenle hazırlanmış sofralar, sevdiklerinizle paylaşacağınız tadı damağınızdan gitmeyecek leziz yemekler… Yeni yıl için geri sayıma başladığımız şu günlerde sofranızın nasıl giyineceğini planlarken MAYA FOR HOUSE tasarımlarına göz atmadan karar vermeyin.

Tüm koleksiyonu markanın Instagram adresi @mayaforhouse’da bulabilir, www.shopier.com/Mayaforhouse adresinden ise satın alabilirsiniz.