Mavi, Kıvanç Tatlıtuğ ile Yeni Premium Erkek Koleksiyonu Mavi Edition’ı Tanıttı

İnce detayların ve kaliteye olan özenin her parçada hissedildiği Mavi Edition koleksiyonu, modern erkeğin gardırobuna yepyeni bir soluk getiriyor. Erkekler için rafine bir stil sunan modern kesimler, yumuşak dokulu inovatif kumaşlar ve incelikli şıklık detayları ile Mavi Edition mükemmel işçiliği Mavi erkeği ile buluşturuyor.

Mavi, Kıvanç Tatlıtuğ ile Yeni Premium Erkek Koleksiyonu Mavi Edition’ı Tanıttı

Koleksiyonun öne çıkan parçalarından biri olan pilili dokuma pantolonlar modern ve rahat kesimleriyle özenli bir lüks görünümü sunarken, basic tişörtler ise premium detaylarıyla stil tamamlayıcıları arasında yer alıyor.

%100 keten gömlekler ve pantolonlar dökümlü rahat kalıplarıyla konfor ve stili bir araya getirirken, %100 Lyocell gömlekler ise adeta akıp giden hafif dokularıyla şıklığı ferahlıkla buluşturuyor.

Yumuşak dokunuşuyla yüksek nem transferi sağlayan parçalar, vücudu hafif bir şekilde sararak günboyu cool bir görünümün, çabasız bir şıklığın formülünü sunuyor.

Renk paleti ise doğal ve sadelik kodlarında, toprak tonları, melanjlar, açık bej, kırık beyaz, çöl yeşili, derin antrasit ve indigodan oluşuyor.

Koleksiyon Mavi mağazalarında ve Mavi online’da satışta.