Margami İle Benzersiz Bir Yoga Deneyimine Hazır Olun

Margami, İstanbul’da doğup büyüyen, İstanbul ile Urla arasında kendini geliştirmeye devam eden organik yoga malzemeleri markasıdır.

Margami İle Benzersiz Bir Yoga Deneyimine Hazır Olun

Tamamen kendi tasarımımız ve el yapımı %100 doğal ve çevre dostu yoga çemberi, yoga matı, blok, minder, kemer, battaniye, sprey ve aksesuarlarımızı üretiyoruz. Margami’nin ilk hedefi kaydırmaz ve organik bir yüzey sağlamaktır. Bu nedenle tüm Margami ürünlerinde sadece mantar ve çevre dostu malzemeler kullanıyoruz. Doğal malzemelerle sağlanan üst düzey kaydırmazlık performansı, kendinizi doğayla bütün hissetmenizi sağlayacak.


Mantar, Mantar Meşesi Ağacı’nın (Quercus SuberL) dış kabuğundan elde edilen,
yenilenebilir, geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir, %100 doğal bir malzemedir.


Yoga yaparken bizim için en önemli şeylerden biri yüzeyin doğallığı ve pozlardaki hizalardır; bu da yüzeye iyi bir tutunma ve yüzeyin kaydırmazlığı ile mümkündür. Bu tutunma, daha iyi bir temel elde etmenizi sağlar, bu da pratiklerinizi geliştirmenin ve pozlarınızı derinleştirmenin anahtarıdır.

Margami İle Benzersiz Bir Yoga Deneyimine Hazır Olun


Margami’nin ilk hedefi kaydırmaz ve organik bir yüzey sağlamaktır. Bu nedenle tüm Margami ürünlerinde sadece mantar ve çevre dostu malzemeler kullanıyoruz.


Margami Mantar Yoga Matları, hem kaydırmaz hem de organik bir yüzey sunmak için doğal ve geri dönüştürülebilir yüksek kaliteli mantardan üretilmiştir.


Yoga çemberi, kaslardaki sıkışmayı ve sırt ağrılarını azaltmak için ideal bir araçtır. Aynı zamanda esnemeye ve pratiklerinizde derinleşmenize yardımcı olur.


Margami Mantar Kaplı Ahşap Yoga Çemberi, mantar ve masif ahşabı bir arada kullanarak gururla tasarladığımız benzersiz bir üründür.


Yoga blok, pratikleriniz sırasında denge bulmanızı ve sağlam bir temel kurmanızı sağlar.


Margami Mantar Yoga Blok, mantarın doğası gereği dayanıklı ve hafiftir, asla çökme yapmaz.

Margami İle Benzersiz Bir Yoga Deneyimine Hazır Olun


Meditasyon minderi, omurgayı desteklemek ve meditasyon sırasında konfor sağlamak için ideal bir araçtır.

Margami Mantar Meditasyon Minderi, tamamen mantar yüzeyi ve ham pamuk dolgusu sayesinde size doğal bir konfor sağlamak için tasarlanmıştır.
Yoga kemeri, esnemek ve derin pozlarda daha uzun süre kalmak için idealdir.
Sağlam, dayanıklı ve doğal dokusuyla Margami Pamuklu Yoga Kemeri pratiklerinizde mükemmel bir yardımcıdır.


Lavantalı Göz Yastığı içindeki lavantanın sakinleştirici etkisiyle pratiklerinizden sonra rahatlık verir ve uykuya geçişte yardımcı olur.
Doğal kumaşı sayesinde Margami Lavantalı Göz Yastığı yumuşak, konforlu ve cildiniz için naziktir.


Yoga ve Meditasyon Battaniyesi, gevşeme ve meditasyon sırasında ısınmak için idealdir. Pozlarda destek için, katlanmış veya rulo halde yastık olarak da kullanılabilir.
Yumuşak, konforlu, cildiniz için nazik Margami Yoga ve Meditasyon Battaniyesi, tüm ev ve stüdyo pratikleriniz için idealdir.