MARCHÉ ve Mavi Yeniden Bir Arada! İşte Fransız Rivierası’ndan İlham Alan Eşsiz Koleksiyon

Geçtiğimiz yaz büyük beğeni toplayan MARCHÉ X Mavi koleksiyonu, bu sezon yeniden bir araya geldi ve Fransız Rivierası’nın eşsiz zarafetini ve enerjisini yansıtan özel çanta tasarımlarını sundu. Bu büyüleyici iş birliği, Nice sahillerinin huzur verici atmosferini, hasır şemsiyelerin altındaki keyfi, neşeli sokakları ve eşsiz plajların cazibesini stilinize taşıyor.

Mavi ve MARCHÉ’nin baş harflerinden ilhamla özel olarak oluşturulan ‘Mm’ logosuyla koleksiyon, kendi manifestosunu yeni sezonda da üzerinde taşıyor. Renkleri, dokuları ve desenleriyle de Mavi’nin Akdenizli ruhunu ortaya koyarak her kombine rahatlıkla eşlik ediyor.

Koleksiyonda yer alan sarı ve beyaz çizgiler, sahil, deniz ve gökyüzünün doğallığını ve ferahlığını simgeliyor. Sezonun favori renklerinden olan kahverengi parçalar unutulmaz yaz sahillerindeki kumun sıcaklığını stilinizle birleştirirken, canlı kırmızılar ise çantalara yaz meyvelerinin enerjisini katıyor. Mavi’nin denim dokunuşuyla tasarlanan parçalar ise denim modasının sofistike ve modern tarzını yansıtıyor.

Benzersiz kalitede kumaşları ve ince detaylarıyla dikkat çeken 18 parçalık koleksiyon; MARCHÉ’nin Petit Lido, Midi Lido, Le Club Bag ve Clutch gibi günün her anına her okazyona uygun boyut seçenekleriyle yazın gelişini müjdeliyor.

MARCHÉ X Mavi özel koleksiyonuna 11 Haziran’dan itibaren mavi.com ve Mavi App üzerinden, 12 Haziran’dan itibaren Mavi mağazalarından ulaşabilirsiniz.