Mani Mani Kış 2024 Koleksiyonu

Doğal, dinamik ve heyecanlı çizgisiyle özgün bir tasarım dünyası yaratan Mani Mani, Kış 2024 çocuk koleksiyonuyla eğlenceli ve keşif dolu hikayesine devam ediyor!

Mani Mani Kış 2024 Koleksiyonu

Keşfetme ve yeni stillere ilham olma felsefesiyle yola çıkan Mani Mani, kış koleksiyonunun DNA’sını canlı renkler ve doğal kumaşlarla yaratılan hareketli formlarla oluşturuyor. Kız ve erkek çocuk için tasarımın yanı sıra daha da eğlenceli bir stilin kapılarını açan Mani Mani; etnik desenler ve marine detayların başrolde olduğu temaları ile çocuk stiline yeni bir yorum getiriyor. 

Sıcacık ve Renkli

2 yaştan başlayarak 12 yaşa kadar hem kız hem erkek çocukları için koleksiyonların sunulduğu Mani Mani’de dış giyim, elbise, pantolon, gömlek, kazak, etek, sweatshirt ve tişörtler renkli tasarımlarla buluşurken, son dönemin favori trendlerinden oversize formlar floral nakış ve sloganlarla birleşerek çocukların stil sahibi bir görünüme imza atmasını sağlıyor.  

Mani Mani Kış 2024 Koleksiyonu

Sıcacık, renkli, enerjik ve yenilikçi Mani Mani tasarımları, yepyeni bir çocuk gardırobunun anahtarını sunuyor. Mani Mani Kids Kış 2024 koleksiyonunu Nişantaşı mağazasında ve www.manimani.com.tr adresinde keşfetmeye davetlisiniz!