Mandarin Oriental Bosphorus’ta “Trade Capitals Qatar Fashion Marketing & Shopping Gala” Başlıyor.

“Fashion Marketing and Shopping Gala“ özel tasarlanmış ortadoğudan ilham alan oryantalist konsepti “Trade Capitals: Qatar” ile modadan sanata, dekorasyondan kozmetiğe uzanan geniş marka yelpazesi ile birbirinden değerli girişimciler, 25 Nisan’da Mandarin Oriental Bosphorus’ta bir araya geliyor.

Özel tasarlanmış “Trade Capitals: Qatar” konsepti, lüksü gerçek bir keyfe dönüştüren atmosferi ile Mandarin Oriental Bosphorus Otell’de Jade&Brands ev sahipliğinde ve Tremeşeli Holding ana sponsorluğunda gerçekleşecek özel bir davete ev sahipliği yapıyor. Davette birbirinden ünlü isimler ve birbirinden başarılı tasarımcı ve girişimciler bir araya gelecek.

25 Nisan’da Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşecek  “Trade Capitals: Qatar”, influencerlar ve ünlü isimlerin katılacağı bir davete ev sahipliği yapacak. Tremeşeli Holding ana sponsorluğunda gerçekleşecek davette; Özge Ulusoy, Özlem Yıldız, Gizem Hatipoğlu, Ceren Benderlioğlu ve Ivana Sert misafirlerle buluşacak.

Jade & Brands kurucu ortakları Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı’nın ev sahipliği ile düzenlenecek davette, misafirler keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacaklar.