MacKenzie-Childs Siyah-Beyaz Koleksiyonuyla Görkemli Sofralara Tanık Olun!

İddialı ve zamansız tasarımlarıyla kalbimizi kazanan dünya devi marka MacKenzie-Childs, klasik siyah beyaz desenli Courtly Check koleksiyonuyla, kendine hayran bırakan sofralara imzasını atıyor.

MacKenzie-Childs, Siyah-Beyaz Koleksiyonuyla Görkemli Sofralara Tanık Olun!

Victoria MacKenzie ve Richard Childs çiftinin soyadlarını birleştirerek kurdukları MacKenzie-Childs markası, dünya çapında tanınan bir isim haline geldi. Markanın Türkiye temsilciliğini Aura Dekorasyon yürütüyor. Aura Dekorasyon’un kurucusu Berrin Ak, markanın Türkiye temsilcisi olarak, dünyada bir ilk olan Yalıkavak Marina’da ikinci mono brand showroom’u açmış.

Karı-koca bir çiftin hayal dünyalarının dışa vurumunu yansıtan MacKenzie-Childs tasarımları, bugün milyonlarca evin bir köşesinde mutluluk saçıyor.

Güzel olan her şey, benim dünyamda var.‘ sözleriyle hikayesine değinen girişimci, markanın bizlere devamlı bir sürprizi olduğunun; dolayısıyla bu enerjiden sürekli beslendiklerinin de altını çiziyor.

MacKenzie-Childs, Siyah-Beyaz Koleksiyonuyla Görkemli Sofralara Tanık Olun!

Zamansız çizgiler

MacKenzie-Childs koleksiyonlarını ikiye ayırarak inceleyebiliriz. Koleksiyonun bir kısmı klasik, sürekli üretimi olan ve sürekli satış getiren siyah beyaz renklerle taçlandıran seriden oluşuyor. Zamansız ve birden fazla stile ayak uydurabilen bir seri.

Bir de bunun dışında markanın çatısı altında belli bir dönem için üretilen sezonluk parçalar yer alıyor. MacKenzie-Childs tasarımları öyle iddialı ki, herkesi bir yerden yakalayıp ruhuna yakın bulduklarıyla buluşturmayı başarıyor.