MacKenzie-Childs İle Işıl Işıl Bir Kutlama Sofrasına Tanıklık Edin

MacKenzie-Childs, 2024’ü altın efektleriyle ışıl ışıl parıldayan bir sofrayla karşılıyor. İkonik siyah beyaz dama deseniyle Courtly Check serisi, yeni yıl silüetiyle karşımızda. Hafızalarda yer edecek sofraların mimarı MacKenzie-Childs, birbirinden şık dekorlara imzasını atıyor.

MacKenzie-Childs İle Işıl Işıl Bir Kutlama Sofrasına Tanıklık Edin

İkonik siyah beyaz dama deseni olan Courtly Check serisi, MacKenzie-Childs koleksiyonlarının her biri gibi akıllara yer eden bir karaktere sahip. Siyah ve beyaz giyinen davet sofralarında, bitmesini hiç istemediğiniz lezzetli dakikaların başrolünde her zaman MacKenzie-Childs yer alıyor.

Markanın Türkiye temsilciliğini yürüten Aura Dekorasyon’un kurucusu N. Berrin Ak, “Dekorasyon, sanat ve modaya olan tutkum şu anda olduğum yerin asıl nedeni bence…

Güzel olan her şey, benim dünyamda var.” sözleriyle hikayesine değinirken, markanın bizlere devamlı bir sürprizi olduğunun; dolayısıyla bu enerjiden sürekli beslendiklerinin de altını çiziyor.

MacKenzie-Childs İle Işıl Işıl Bir Kutlama Sofrasına Tanıklık Edin

Söz konusu eve hediye olunca akla ilk gelen markalardan birisi olan MacKenzie-Childs, evin kalbini kazanan tasarımlarıyla heyecanlı seçimler yapmanızı sağlayacak.

Adım attığı her yaşam alanında mutluluk rüzgarları estiren MacKenzie-Childshem eğlenceli hem zamansız hem de klasik stiliyle sizleri Nişantaşı’nda yer alan showroom’una davet ediyor.