Maç Sayısı Bu Koleksiyonun: Penti Loves Prince

Türkiye’nin lider iç giyim markası Penti, Tenis dünyasının lider markası Prince iş birliğinde hazırladığı koleksiyonu ‘Penti loves Prince ile klasik fakat modern, zamansız ve trendy aynı zamanda da günlük stilinize adapte edebileceğiniz parçaları bir arada sunuyor.

1970 yılında kurulduğundan bu yana Prince, tenisin zirvede olduğu bir zamanda kortlarda bir ikon haline geldi. Andre Agassi, Maria Sharapova, Jimmi Connors ve Martina Navratoliva gibi dünyanın en ünlü sporcularından bazılarına sponsorluk yaparak raket sporlarının demirbaşı olmaya devam etti.

Prince şimdi de Penti loves Prince Koleksiyonu ile markanın nostaljisiyle eş anlamlı bir yaşam tarzını yakalıyor ve tenise lüks bir selam gönderiyor. 

Aktif olarak tenis oynayan, tenise ilgi duyan ve tenisi takip eden 18-35 yaş arası kadınların beğenisine sunulan Penti loves Prince Koleksiyonu hem spor hem şık parçalardan oluşuyor. 

Koleksiyonun beğenilen parçaları arasında şort takımlar, etek ve polo yakalar, elbiseler, eşofman altı, tayt ve üst grup yanı sıra çorap, çanta, kep, bileklik gibi aksesuarlar da bulunuyor. 

Tenis kortunun renkleriyle ön planda olan parçalar, tenis oynayan kişilerin rahatlıkla spor yaparken kullanabilecekleri konforda, büyük cepli fakat şık, hızlı kuruyan kumaş ile üretilen ince yapılı ürünler olarak karşımıza çıkıyor.  Çabuk kuruyan ve yüksek emiciliğe sahip parçaların yanı sıra doğal içeriği ile cildi tahriş etmeyen havlu kumaştan takımların bulunduğu koleksiyondaki eteklerin her birinde şort bulunuyor. Aynı zamanda şortlarda bol bol cep detayları da yer alıyor.