M.A.C Yeni Lovestruck Luck Sevgililer Günü Koleksiyonunu Tanıttı

M.A.C, bu özel dönemde kalpleri fethetmek ve şansı davet etmek için tasarlanmış Lovestruck Luck koleksiyonunu ile karşımıza çıkıyor. Kaliteli makyajın yanı sıra sevgi ve şans dolu bir deneyim için tasarlanan bu özel koleksiyon, M.A.C’in en sevilen ürünlerinden oluşuyor ve her ayrıntısıyla benzersiz bir atmosfer sunuyor. 

M.A.C Yeni Lovestruck Luck Sevgililer Günü Koleksiyonunu Tanıttı

Makyaj Sanatında Ustalık: Romero Jennings’in Gözünden

M·A·C Makyaj Sanatı Direktörü Romero Jennings, Lovestruck Luck koleksiyonu’nu şu sözlerle tanımlıyor: “Bu koleksiyon, sevgi ve şansı bir araya getiriyor. En sevdiğimiz ürünleri içeriyor ve bir araya getirilen renkler, her cilde ve her tarza hitap ediyor. Bu koleksiyon, güzellik ve şansın bir araya geldiği bir hikaye anlatıyor.”

Göz Farı Paletinden, Dudaklara: M·A·C’in Yeni Koleksiyonu

Altı sıcak tonlu gölge içeren yeni göz farı paletini keşfedin. Sparkle Starter’ın dekadansı, Untamed Flame, Legend Has It ve She’s Got Flare üçlüsünün yarattığı renk bulutuyla birleşiyor. Göz makyajınızı siyah kirpiklerle tamamlayın: M·A·C Stack Mascara Black Stack.

Lustreglass Sheer-Shine Lipstick’in yeni renkleri Powerfully Potent, Sweeter Cinnamon ve Luck Has It ile dudaklarınıza öpücük gibi renk ekleyin. Hassas bir şekilde uygulayın veya parmak ucuyla dağıtarak, bu dudak serisi, hafiften minimal görünümden güçlü maksimum görünüme kadar uzanan bir bir sevgililer günü hediyesi

Many Moons Aglow renkli Molten Metal Aydınlatıcı ile parlak bir cilde sahip olun. Bu çok yönlü likit aydınlatıcı, cildinizin içinden gerçekten parlamasına izin verir. Pürüzsüz ve elastik formülü, parlak ayna gibi bir parlaklık için tek başına veya özelleştirilmiş bir ışıltı için fondöten veya nemlendirici içine karıştırılabilir.