M.A.C ile Kusursuz Kaşlar: Yeni Pro Brow Serisi ile Tanışın!

Her kaş tonu ve dokusu için özel olarak tasarlanmış M.A.C imzalı iki yeni ürünle tanış: Pro Locked Brow Gel ve Pro Brow Definer 1mm-Tip Brow Pencil. İster bir kaş uzmanı, ister makyaj dünyasında yeni ol, bu yenilikçi kaş ikilisi ile kaşlarını dilediğin gibi şekillendirebileceksin. 

YENİ PRO BROW DEFINER: 1MM- TIP BROW PENCİL

Şimdiye kadar ki en ince kaş kalemi, 1 mm hassas ucu ile doğal, kıl benzeri çizgiler çizer. 14 farklı yeni tonu ile tüm gün boyunca dolgun görünen kaşlar sunan bu kalem, suya dayanıklı ve bulaşmaz formülü ile ayarlanabilir ve kişiselleştirilebilir. Karnauba mumu, hint yağı, argan yağı ve hindistancevizi yağı karışımı sayesinde kaş renk pigmentlerine pürüzsüz ve eşit renk verir. Seyrek kaşlardaki boşlukları doldurarak, daha belirgin ve detaylı bir görünüm elde edilebilir. Aynı zamanda kaş şeklini mükemmel bir şekilde düzenleyerek doğal ve kusursuz bir görünüm sunar. Makyaj sanatçıları onaylı fırça ucu ile kusursuz ve doğal bir mat sonuca ulaşmak mümkün.

YENİ PRO LOCKED BROW GEL İLE TANIŞIN: 12 SAAT GÜÇLÜ TUTUŞ

Jel polimer teknolojisi ile zenginleştirilen bu ferahlatıcı formül, kaşlarına kuruluk, sertlik ve yapışkanlık hissi yapmadan tüm gün sabitler. Şeffaf rengi ile doğal bir görünüm sunar. %93 doğal kaynaklı, beş bileşenli formülü ile uzun süre kalıcı, ter ve neme dayanıklı performans sunar. Hafifçe şekillendirilmeden, salon kalitesine kadar kaşlarını dilediğin gibi şekillendir.

Profesyonel ipucu: Yeni Pro Locked Brow Gel saç şekillendirme için de kullanılabilir.