L’Oréal Paris’ten Makyaj ve Cilt Bakımını Bir Araya Getiren Yenilik: True Match Aydınlatan Serum Kapatıcı

Avrupa’nın bir numaralı fondöten ailesi True Match’in*, makyaj ve cilt bakımını bir araya getirerek yeni bir devrim başlatan yeni lansmanı True Match Aydınlatan Serum Kapatıcı,  hem cilt tonunu eşitliyor hem de serum gibi cilde bakım yapıyor.

Cilt bakımı etkisiyle göz kamaştıran True Match Serum Aydınlatan Serum Kapatıcı, hyalüronik asit ve kafein kompleksi içeren formülüyle cildi nemlendiriyor, dolgunlaştırıyor ve kusurları kapatmaya yardımcı oluyor. 7 renk seçeneği ile koyu halkaları ve göz altı torbalarını anında gizleyen True Match Serum Aydınlatan Serum Kapatıcı, cilde aydınlık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda kırışıklıkları da pürüzsüzleştiriyor.

Tüm yüze uygulanabilen cilt bakımı etkili yeni True Match Aydınlatan Serum Kapatıcı, uygulamanın hemen ardından ince çizgi görünümünü düzenlerken, cildin doğal ve sağlıklı bir görünüme kavuşması sağlıyor. True Match Aydınlatan Serum Kapatıcı, yenilikçi özel yüzey aplikatörü sayesinde kolayca uygulanırken, ağırlık hissi bırakmıyor, kırışıklıklara dolmuyor ve doğru miktarda ürün alımı sağlayarak kullanımı kolaylaştırıyor.

Deneyenlerin** % 98’inde koyu halka görünümü anında kapanırken, % 94’ünde yorgun görünen gözlerde tek sürüşte daha canlı bir görünüm sağlanmıştır. Etkinliği klinik olarak test edilmiş True Match Serum Kapatıcı, dermatologlar tarafından onaylanan*** ve geliştirilen formülü hassas ciltler için uygundur.

*Nielsen araştırması – Aralık 2023’te sona eren 12 aylık hacim satış verileri esas alınmıştır.

** Tüketici testi, 150 kadın.

***L’Oréal Paris danışma komitesinin dermatologları tarafından onaylandı.