L’Oréal Paris Le Défilé’de Kadınlara Değerleriyle Yürümeleri İçin İlham Verdi

L’Oréal Paris’in simgeleşen organizasyonu Le Défilé, markanın köklerini aldığı Paris’te, dünyanın en simgesel yapılarından biri olan Eyfel Kulesi’nin altında gerçekleşti. Defilede kadınların güçlenmesi, kapsayıcılık ve kardeşlik teması kutlandı.

Bu yıl altıncı kez gerçekleşen Le Défilé’de L’Oréal Paris ailesi, “Iron Lady”nin altında feminen ve feminist bir duruş sergilemek için bir araya geldi. Defile; Instagram ve YouTube platformlarında canlı olarak yayınlandı.

Etkinliğin ana mesajı olan “Değerinle Yürü”, L’Oréal Paris marka elçileri ile birlikte tüm kadınların kendilerini ifade etmelerine ve özgüvenle yürümelerine ilham vermek için ortaya çıktı. L’Oréal Paris’in dünyaca ünlü sloganından esinlenen bu güçlü söylem; her kadına öz değerini hatırlatıyor ve değerini ifade etme gücünü veriyor, kadınların toplumda hak ettikleri yeri almalarını hedefliyor.

L’Oréal Paris Marka Elçileri Kardeşliği Kutladı

Kardeşliği ve kadınların güçlenmesini kutlayan global buluşmada; L’Oréal Paris marka elçileri Kendall Jenner, Marie Bochet, Cindy Bruna, Camila Cabello, Nikolaj Coster-Waldau, Viola Davis, Elle Fanning, Luma Grothe, Liya Kebede, Katherine Langford, Eva Longoria, Andie MacDowell, Helen Mirren, Aja Naomi King, Soo Joo Park, Aishwarya Rai ve Yseult yer aldı. Global makyaj direktörü Val Garland ve saç uzmanı Stéphane Lancien, ekipleriyle defilede mevsimin güzellik ve saç uygulamalarını yansıtan ilham verici görünümler yarattı. Le Défilé’nin açılışını Cindy Bruna, “Worth It” yazılı Viktor&Rolf elbisesiyle, Kendall Jenner ise 150.000’den fazla Swarovski Kristali içeren Ludovic de Saint Sernin tasarımıyla yaptı.