L’OREAL COLORISTA İLE SAÇINA RENK GELSİN

Yılbaşında aldığınız radikal kararlar zaman aşımına uğramadan sizi L’Oréal Paris’in yeni buluşu Colorista ile tanıştırmak istriz. Saçınızla cesurca oynayabileceğiniz ve size yakışan rengi özgürce arayabileceğiniz saç boyası Colorista, son yılların en çok tercih edilen renklerini farklı serilerle sunuyor ve saç güzelliği konusunda çıtayı yükseltiyor!

colorista-lorealL’Oréal Paris’in trend saç renklerini bir araya getirdiği Colorista “Spray”, “Washout” ve “Paint” adını verdiği farklı kullanımlara uygun serilerini 30,99 TL gibi uygun fiyatlarla satışa sundu.

1 Günlük Kalıcı Renk İsteyenler için Spray

Festival bağımlılarına, bir anı bir anını tutmayanlara özel Spray Colorista hızlı ve pratik uygulaması ile ilk şampuanlamaya kadar kalıcılığı olan bir alternatif. Colorista Spray, tüm saç renkleri için 7 farklı renk seçeneği sunuyor: Hot Pink, Pink, Lavender, Gray, Pastel Blue, Mint, Turqoise.

Renk Heyecanını Uzatmak İsteyenlere; Washout

Görünümünüzle fark yaratmayı seviyorsanız ve saç mokiasında trendleri takip edenlerdenseniz L’Oréal Paris’in Colorista serisinden “Washout” tam sizin için.

Koyu renkli saçları olan ve canlı tonlarla saçını renklendirmek isteyen kızlar Washout’un Burgundy, Red ve Orange renklerini saçlarına direkt uygulayabilirler. Pink ve Peach pastel renklerinden birini seçen kızlar ise sarı tonlardaki saçlarına renkleri direkt uygulayabilirken, kahve tonlardaki saç renklerine sahip kızlar önce Colorista Effects ile saçlarını açıp ardından bu renkleri uygulayarak diledikleri görünüme kavuşacaklar.

En Trend Kalıcı Renkler için; Paint

Geleneksel renkler genç kızların tercihinden çıktı! Renkler şimdi L’Oréal Paris’in Colorista “Paint”i ile capcanlı bir ruha bürünüyor. Yaratıcılığına güvenen, istedikleri renklerle saçlarında kalıcı tasarımlara sahip olmak isteyen genç kızlar, özel tasarım fırçası ile ister ombre yaparak ister tüm saçlarına uygulayarak Colorista Paint’i diledikleri şekilde kullanabilecek. 6 farklı renk seçeneği sunuyor: Violent, Ronze, Blueblack, Cherryred, Mulberry, Copperblonde.