Longines’in En Yeni Zarafet Elçisi Barbara Palvin Oldu

Doğal zarafetinden ve karizmasından ilham alan Longines, dünyaca ünlü Macar asıllı model Barbara Palvin’in yeni zarafet elçisi olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Hem rahat hem de ince tavırları, ulaşılabilir ama aynı zamanda göz alıcı tarzı ile Barbara zarafet kavramını yeniden yorumlayan bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

Longines’in En Yeni Zarafet Elçisi Barbara Palvin Oldu

Longines CEO’su Matthias Breschan, Barbara Palvin’in yeni Zarafet Elçisi olması ile ilgili hislerini şu sözler ile dile getirdi: “Barbara Palvin’in Zarafet Elçimiz olması bizi çok heyecanlandırıyor. Geçtiğimiz yıl, Mini DolveVita koleksiyonumuzun New York’taki lansmanında dikkat çekici varlığı ile bizi onurlandırmıştı. Gerçek zarafeti saf bir şekilde temsil etmesinin ötesinde, Barbara tasarımlarımızı yaratırken bize ilham veren modern ve güçlü kadınları da temsil ediyor. Pozitif ve göz alıcı tavırları ile zarafeti kendine göre yeniden yorumluyor. Bu sebeple de kampanyalarımız için mükemmel bir isim olduğuna inanıyorum”.  

Barbara Palvin ise Longines ile iş birliği için şu şekilde konuştu: “Longines’in prestijli Zarafet Elçileri ailesine katılmak benim için onur verici. Gerçek zarafeti temsil ettiğini düşündüğüm Longines markası, inandığım değerler ile gerçekten örtüşüyor. Longines ekibi ile bu ilişkimizi daha da güçlendirmek ve geliştirmek için sabırsızlanıyorum. Dünyada markalarını tanıtmam için bana gösterdikleri bu güven için minnettarım”.

Longines Zarafet Elçileri, sadece profesyonel başarıları ile öne çıkmıyorlar. Aynı zamanda kişisel değerleri ve eşsiz öz geçmişleri ile de dikkat çekiyorlar. Barbara Palvin de bu anlamda mükemmel bir isim.

Sports Illustrated, 2016 yılında Barbara Palvin’i “Rookie of the Year” seçmişti. Tam 3 yıl sonra Victoria’s Secret melekleri arasına katıldı. Models.com ise Barbara Palvin’i 14’üncü sıraya yerleştirdi. Bu başarılarının dışında 2011, 2012 ve 2013 yıllarında En iyi Model yarışmasında Glamour Woman of the Year kazananı oldu. 2011 ve 2012 yıllarında da üst üste Fashion Awards kazananı oldu. 2021 yılında ise hem Elle Style Awards hem de İspanya GQ Model of the Year tarafından International Model olarak onurlandırıldı.

Barbara, ayrıca yardımsever aktiviteleri ile de dikkat çekiyor. Özellikle suya erişim ve su arıtma sistemlerinin yerleştirilmesi konularında süre gelen çalışmaları mevcut. Bu anlamda, dünyanın suya erişimi az olan noktalarına dikkat çekip  yardım götürmeyi hedefliyor.

Yoğun takvimi ona izin verdiği sürece Barbara, Budapeşte’de ailesi ile vakit geçirmeye çalışıyor. Ayrıca ailesine ait Palvini marka ayakkabı işinin de tasarım tarafına destek olmaya çalışıyor. Çocukluğunun büyük bir kısmı doğayla iç içe geçtiği için balık tutmak hobilerinin arasında yer alıyor. Podyumlardaki hayatının tersine, Barbara kitap okumayı ve yemek yapmayı çok seviyor. Arkadaşları tarafından ise insanları ve hayvanları seven birisi olarak tanımlanıyor.

Modellik kariyerinin yanı sıra Barbara Palvin beyaz perdeye de adım attı. Herkules (2014), Tyger Tyger (2019) ve son olarak da Serpentine (2023) filmleri ile oyunculuk kariyerini başlatmış oldu.