LOEWE Home Scents Ailesinin Yeni Üyesi: LOEWE Wasabi Home Scent

LOEWE Home Scents koleksiyonu, sebzelerin özgün esanslarından ilham alan yepyeni bir kokuyu tanıtıyor ve evlere yeni bir soluk getiriyor.

LOEWE Home Scents Wasabi, Japon baharatından ilham alan yoğun ve baharatlı bir koku olarak öne çıkıyor. Suşi gibi yemeklere kendine özgü, biberli bir tat katan güçlü bir aromaya sahip olan Wasabi, taze ve canlandırıcı kokusuyla her ortamda enerjik bir atmosfer yaratmak için tasarlandı. Koku, zamanla basmati pirinci ve narenciye limonun notalarını ortaya çıkararak yayılıyor.

LOEWE Home Scents, yeni kokusu ile evinizi bambaşka bir boyuta taşıyor. Bu koku, mutfak sanatlarının karmaşık ve çok duyusal dünyasına bir kapı açıyor. Uzak Doğu’ya özgü “Eutrema Japonicum” bitkisinin öğütülmüş kök saplarından elde edilen bu nadide koku, size Japonya, Kore ve Rusya’nın nefes kesici manzaralarını sunuyor. Dağlık nehir vadilerinde yetişen bu bitki, özel yetiştirme şartları gerektirdiği için oldukça nadir olarak doğada bulunuyor. Bu nadirliği ve benzeriz keskin tadı, Wasabi’yi MS 8. yüzyıldan beri mutfaklarda lezzet katmak için kullanılan özel bir baharat haline getiriyor.

Wasabi, üç farklı boyuttaki mumları, şamdan mumları ve sarı renk grubuyla tanımlanan oda kokularını kapsayan koleksiyonuyla LOEWE Home Scents koleksiyonunda yer alıyor.

LOEWE Wasabi Home Fragrance Satış Noktaları: Beymen Zorlu Center, Beymen Akasya, Beymen Ankara Kavaklıdere, Beymen.com