La Mer ile Yaz Işıltısı

İlhamını denizin iyileştirici gücünden alan lüks bakım markası La Mer’in her cilt tipine uygun cilt bakım ürünleriyle cildinizi yaza hazırlıyor. Mucize İksir™’in gücüyle, cildinizin doğal iyileşme sürecini destekleyen, derinlemesine besleyen, nemlendiren, pürüzsüzleştiren ve yatıştıran birbirinden farklı bakım rutinlerini keşfedin!

Günlük La Mer Rutini

The Broad Spectrum SPF50 UV

UV hasarını önleyerek yenilikçi ve ultra hafif formülü ile depigmentasyon lekelerinin görünümünü önlemeye yardımcı oluyor ve gerçek UVA/UVB koruması sağlıyor.

Mucize İksir™ içeren bu nemlendirici cildin yumuşak ve nemli kalmasına yardımcı oluyor. Besin açısından zengin deniz yosunu ve saf bileşenlerle formüle edilen Mucize İksir™, efsanevi yenileyici gücünü hücrelerin kalbine iletiyor ve doğal yenilenmesine yardımcı oluyor.

The Lifting Firming Serum

Efsanevi Miracle Broth™ ile güçlendirilmiş ve Yeniden Yapılandırıcı Ferment (wn) ile aşılanmış Lifting Firming Serum, cildin esnekliğini anında ve zaman içinde geri kazanmasına yardımcı oluyor. Zamanla kolajen ve elastin üretiminin arttırılmasını desteklerken, gözle görülür sarkmaları, hacim ve şekil kaybını onarmak için cildin iç yapısının yeniden oluşturulmasına katkı sağlıyor ve cilde sıkı bir his veriyor.

Sabah ve akşam rutinlerinizde yüzünüze ve boynunuza 1-2 pompa nazikçe masaj yaparak uygulayın. 

YENİ The Moisturizing Fresh Cream

Yeni Moisturizing Fresh Cream, yenileyici etkisini cilde hassas bir şekilde dağıtmak için özenle hazırlanmış yeni 3D teknolojisi ile sunuluyor. Bu ileri teknoloji, uygulama sırasında sıvı jel halinden nem dolu bir krem yapısına dönüşen faz değiştiren polimerlerden oluşuyor. Bu, cilde taze bir nem kaynağı sağlarken aynı zamanda parlaklığı artırıyor. Sonuç olarak, ciltte gözle görülür bir sıkılık, çizgi ve kırışıklıkların azalmasıyla sıkı ve esnek bir his sağlanıyor, cilt gün boyu nemli kalıyor ve değişen ortamlara karşı rahatlık ve parlaklık kazanıyor.

Sabah ve akşam rutinlerinizde serumdan sonra Mucize İksir™’i aktive etmek için parmak uçlarınıza az miktarda alıp hafifçe bastırarak uygulayın.

The Eye Balm Intense

Göz çevresindeki şiş görünümü gözle görülür şekilde azaltıyor, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. 

Sabah ve akşam rutinlerinizde aplikatör üzerine az miktarda alın, göz bölgesinin altına ve üstüne hafifçe masaj yaparak uygulayın.

Ekstra Nem Desteği 

The Treatment Lotion Hydrating Maske

Bu kağıt maskeler, cildinize anında nem sağlıyor ve enerji veriyor. Maskeyi 5 dakika boyunca temiz cildinizde bekletin. Daha iyi bir nemlendirme için fazla kalanını cildinize masaj yaparak uygulayın. 

The Lip Balm 

Dudağınızı Mucize İksirTM ile onarıyor, yumuşatıyor ve çevresel faktörlerin sebep olabileceği hasarı önlemek için doğal nem bariyerini güçlendiriyor. Az miktarda dudak balmını parmak ucuyla ısıtıp yumuşak hareketlerle uygulayarak dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz.

Işıltılı Dokunuşlar 

The Lip Volumizer 

Yoğun nem verici özelliğiyle dudakları yumuşatıyor, pürüzsüzleştiriyor ve gözle görünür bir şekilde dolgunluk sağlıyor. Ayrıca içeriğindeki Mucize İksirTM sayesinde dudaklarınızı nemlendirerek iyileştiriyor. Daha dolgun ve ışıltılı dudaklar için deniz yosunundan ilham alan lüks aplikatörü kullanarak gün boyunca ihtiyaç duyduğunuzda uygulayın. Favori renginizi seçerek dudaklarınıza ışıltılı bir renk verin.

The Hydrating Illuminator 

Cilde anında ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Çok yönlü içeriğindeki Ayrıca Mucize İksir™ ve antioksidan içeriğiyle bu ürün, cildinizi nemlendirerek besliyor ve cildin doğal ışıltısını ortaya çıkartıyor. Makyajınızın altına uygulayarak cildinize parlaklık ve boyut kazandırabilir veya cildin doğal güzelliğini arttırmak için tek başına da kullanabilirsiniz.

The Radiant Skintint SPF 30

Bu renkli güneş koruyucu krem, anında ışıltı ve daha eşit, sağlıklı görünümlü bir cilt tonu sağlıyor. Cilt daha aydınlık bir görünüme sahip oluyor. İnce kuru çizgiler nemlendirme yardımıyla kaybolurken yorgunluk belirtileri gözle görülür şekilde azalıyor. La Mer nemlendiricinizi uyguladıktan sonra cildinize yayın. Göz bölgesinden kaçının.