Levi’s Paylaşma Mevsimi’ni Öne Çıkan Kış Ürünleriyle Karşılıyor

Dinamik Amerikan stilinin vazgeçilmez temsilcisi olan Levi’s, soğuk kış aylarına girerken rahat ve zahmetsiz stile odaklanarak kendini ifade etmenin keyfini ve özgürlüğünü vurgulayan yeni modeli Ribcage Bells’i tanıtıyor.

Levi’s Paylaşma Mevsimi’ni Öne Çıkan Kış Ürünleriyle Karşılıyor

Havaların soğuduğu ve yılbaşının yaklaştığı bu dönemde özellikle yüksek bel modeller öne çıkarken, düşük bel, dar paça veya geniş paça gibi farklı stiller de yerini korumaya devam ederek herkesin tarzına uygun bir kalıp ve yılbaşı için zamansız hediye seçenekleri sunuyor.

Kışı ve yılbaşı dönemini heyecanla karşılayan koleksiyonun gözde parçası Ribcage Bells, Levi’s‘ın en yüksek belini vintage flare geniş paça ile buluşturarak zamana meydan okuyan ve güçlü bir duruş sergileyen modern bir klasik tasarlıyor. Ribcage modelleriyle Levi’s®, kendine has karakteri ile modern yüksek kesim kalıbın ideal bir karışımını ortaya koyuyor. 

Soğuk kış günleri ve Paylaşma Mevsimi başlarken kişisel tarzını yansıtmak ya da sevdiklerine orijinal bir hediye vermek isteyenler için Levi’s’ın sezon başında koleksiyonda yer alan Ribcage geniş paça ve Ribcage tam boy modellerinin yanı sıra ekstra destekli, mükemmel ve rahat bir skinny jean arayanlar için Lot 300, kusursuz bir yüksek bel skinny isteyenler için de 721 modeli yeni bir arzu nesnesi olarak konumlanıyor. Levi’s 501®’in 150. yılı için arşivlerden hareketle yeniden yorumlanan ’81 jean ise mom jean’e benzer bir şekle sahip ve hafifçe daralan paçasıyla bele çok iyi oturuyor. 

Üst giyimde ise soğuk havalar için kullanışlı olabilecek renkli tonlarda katmanlar, Western Gömlekler ve rahat Trucker Ceketler öne çıkıyor. Günlük rahatlık vurgusu, puffer ve sherpa kumaşlardan ceketler, zengin overdyler, Westernler ve Workers ile katmanlı görünümlerle devam ediyor. Kış sezonu ve soğuk havaları karşılamak için klasik Trucker ceketler ve basic sweatshirtlerin yanı sıra Jean gömlekler, baskılı sweatshirtler de stil sahibi bir kış gardrobu için vazgeçilmez parçalar haline geliyor. 

Aksesuar koleksiyonunda yer alan Mini Graphic Cap, Fuzzy Beanie gibi yeni şapka ve bereler hem kış stilinin sıcak tamamlayıcıları hem de hediye sezonunun vazgeçilmez oyuncuları olurken çeşitli renk ve kumaş seçenekleri, özgün bir görünüm ve rahatlığı vurgulayarak kendini ifade etmenin altını çiziyor.