Latte’den Sonra Yeni Makyaj Trendi: Espresso

Yaz ve sonbahar arasında bir köprü görevi gören Latte Makyaj trendi, kışa yaklaşırken bu görevini Espresso Makyaj’a devrediyor! Latte’nin zengin görünümlü Espresso güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazımızda sizleri bekliyor.

kapak görseli: @xoxotsumi

Latte’den Sonra Yeni Makyaj Trendi: Espresso / @xoxotsumi

Sıcak tonlu orta kahverengilerle oluşturulan Latte Makeup, yaz sonuna kadar hepimizi oldukça iyi bir şekilde idare etmişti. Sıcaklıklar düştükçe yetersiz kalmaya başlayan bu trend, yepyeni güncellemesi olan Espresso ile yeniden kurtarıcımız olmaya hazırlanıyor.

Kahve tonlarının daha belirgin ve baskın olarak kullanıldığı Espresso Makeup, cilt tonlarının eşit; gözlerin ön planda olduğu bir kış görünümünü benimsiyor. Dudaklarda da soft renklerin tercih edildiği trendi evinizde de kolaylıkla uygulayabilirsiniz.  

Espresso Makyaj Görünümü Nasıl Elde Edilir?

@daniellemarcan the grunge sister of the latte makeup #makeup #espressomakeup #beauty @L’Oréal Paris @YSL Beauty ♬ original sound – DANIELLE

Trendlerin ilham kaynağı Hailey Bieber, yepyeni Espresso Makeup trendinin zirvesinde kendi markası olan Rhode Beauty’nin ürünleriyle yerini aldı bile.