Lardini ATTITUDE Pop Up Butiği Beymen Galataport’ta

Üstün terziliği ve zanaatkarlık yeteneğiyle ünlü İtalyan moda markası Lardini’nintavır ve renkler ekseninde şekillenen yeni kapsül koleksiyonu Lardini ATTITUDE, 18 Nisan – 2 Mayıs tarihlerinde Beymen Galataport’ta özel olarak kurulanpop up butikte modaseverlerle buluşuyor.

Klasik giyim kodlarının referanslarından ve farklı kaynakların yaratıcı birlikteliğinden ilham alan Lardini ATTITUDE, modern erkekler için özgüveni yüksek görünümler sunuyor. Tenis kulübü ya da modern bir gece kulübü gibi farklı kulüp dünyalarını buluşturan koleksiyon, bütünsel bir görünüm için bir araya getirilen ürünlerden oluşuyor.

ATTITUDE aynı zamanda, bu yeni tarz akımının sınırlarını çizen, belirleyici ve çizgisel fontlara sahip bir etiket. Koleksiyondaki parçaların üzerinde yer alan etiket, rahat bir şıklığı hedefleyen zanaatkarlık ruhunu vurguluyor.

Nötr ve pastel tonların eksenindeki koleksiyonda; orta-yüksek bel düz paça pantolonlar, yuvarlak yakalı ve 4 düğmeli oversize kruvaze ceketler, saç örgülü  grafik efektli trikolar, kuşaklı trençkot, tenisçi hırkası, rahat keten ve viskon bomber ceket, düğmeli örgü ceket, derin yakalı tek düğmeli takım elbise ve dikişli süveter öne çıkıyor. Tasarımlar ayakkabı grubundaki mokasen ve ankle botlar ile tamamlanıyor.