Lancôme, Makyaj Rutininizi Bir Üst Seviyeye Taşıyor!

Lancôme Eye Blusher ürünüyle, eşsiz bir şekilde hem far hem de allık işlevi görerek, allığınızı sadece yanak bölgesine değil, aynı zamanda gözlere, şakaklara ve hatta dudaklara uygulayabileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Lancôme, Makyaj Rutininizi Bir Üst Seviyeye Taşıyor!

Makyajınızın her alanında doğal ve büyüleyici bir ışıltı elde etmenizi sağlayan çoklu kullanıma uygun eye blusher, hem far hem allık işlevini sahipleniyor.

Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak için tasarlanmış çok amaçlı Idôle Tint ile tanışın. Lancôme yeni  Idôle Tint ile göz farı, grafik eyeliner, doğal görünümlü allık ve aydınlatıcı olarak kullanabileceğiniz bir alan oluşturuyor.

Lancôme yeni Idôle Tint, 16 saat boyunca dayanıklı göz farını 7 etkileyici renk seçeneği ile mat ya da ışıltılı bitişte sunuyor.

Özel tasarımlı aplikatörünün ince uçlu alanıyla grafik eyeliner görünümleri elde ederken, geniş alanı ile aydınlatma, gölgelendirme ve renklendirmeyi sağlayın.

Bir ürün, birden fazla yaratıcı seçenek. 

Lancôme’dan yeni Idôle Tint Eye-Blusher, makyajınızın ezberini bozacak mükemmel bir ürün; likit göz farı, eyeliner, allık veya aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor.

Lancôme Idôle ürün ailesi ile kadınlara güç verme misyonuna sadık kalarak, çok yönlülüğü yeni bir seviyeye taşıyor. Lancôme tarafından sunulan ilk çok yönlü ilk likit göz farı & allığı keşfetmeye davetlisiniz.

Lancôme’un global makyaj direktörü Lisa Eldridge tarafından yaratılan, yeni Idôle Tint, güzellikte çok yönlülüğün geleceği oluyor. Öncelikle bir göz farı, ardından bir eyeliner, allık veya aydınlatıcı olarak kullanılan bu eşsiz ürün arzu ettiğiniz canlı bir görünüm için vazgeçilmez bir makyaj ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Lancôme, Makyaj Rutininizi Bir Üst Seviyeye Taşıyor!

Yeni Idôle Tint, güzelliğe çok yönlü hizmet etmek amacıyla tasarlanan 7 özel renge sahip bir far – allık koleksiyonuyla sunuluyor.

Mükemmel çok yönlü likit göz farı & allık Idôle Tint, monokromdan duokroma, klasik eyelinerdan grafik eyelinera, aydınlatıcı tonlardan gölge tonlarına uzanan geniş renk seçeneğini iki farklı bitiş ile sunuyor. Ayrıca yanaklarda allık olarak kullanımı için mat veya ışıltılı renkler ile iki farklı bitiş seçeneği sunuyor. İstenilen eşsiz görünümü elde etmek adına yenilikçi, çift taraflı bir aplikatöre sahip olan bu ürünün mükemmel kirpik lifting etkisi ile kirpliklerinize anında hacim veren Lash Idôle maskara ile eşleştirilmesi öneriliyor.