Lancome Advanced Genifique Serum Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Lancôme Advanced Genifique Serum ile cildinizi daha çok sevmeye hazırlanın!
Lancôme Advanced Genifique Serum milyonlarca probiyotik içeren formülü ile cilt hücresi onarımını destekleyerek daha aydınlık ve daha parlak görünen bir cilt oluşumuna destek oluyor.

15 yıllık araştırma ve 9 patentli mikrobiyom bilimi ile geliştirilen Lancôme’un #1 numaralı serumu Advanced Génifique Cildi Güçlendiren Onarıcı Serum, düzenli kullanılan 1 şişeden sonra yaşlanmanın ana belirtilerine gözle görülen bir şekilde etki ediyor, cilt tonunu eşitliyor ve kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltıyor.

Cildi +%77’ye** kadar daha hızlı onarmaya yardımcı olan Advanced Genifique serum, aynı zamanda daha aydınlık ve daha parlak bir cilt görünümü sağlıyor.

İlk şişeden kullanımından sonra  %52* oranında artan aydınlık görünüm, %48* oranında artan cilt sıkılığı, %50* oranında artan cilt esnekliği ve %43* oranında artan pürüzsüzlük sağlarken, kırışıklık görünümünü de %46* oranında azaltıyor.

Sadece gece serumu değil, gündüz cilt bakım rutini ve makyaj öncesi rutinin de vazgeçilmezi olan Advanced Genifique Serum, içeriğindeki prebiyotik ve probiyotik ile cildi dış etkilere karşı koruyor ve onarıyor. Koruyucu ve onarıcı etkisini yanlış veya fazla asit uygulanmış ciltlerde cilt bariyerini güçlendirme etkisi ile de gösteren serum, klinik uygulamalar sonrasında hassaslaşan cildin hızlı onarımını da destekliyor.

Makyaj bazı olarak kullanılabilen Advanced Genifique, aynı zamanda kalın yapılı bir fondöten ile karıştırarak yapısının daha ince, ciltle bütünleşecek hale gelmesini de sağlıyor. Nemlendiricinize birkaç damla eklemeniz halinde kremin etkisini arttırıyor ve Genifique Yeux Light-pearl göz çevresi ve kirpik serumu ile birlikte kullanımda size vazgeçemeyeceğiniz bir cilt bakım rutini sunuyor.

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan serum, mevsim fark etmeksizin cildinizin yanında oluyor. Kış cilt bakım rutininde, hafif, cildi onaran ancak yağlandırmayan serum olarak kullanılabilirken yaz günlerinde ise güneşin etkilerine karşı onaran ve yanınızdan ayırmayacağınız serum olmaya aday oluyor.