La Mer ile Yeni Yılda Cildinizi Şımartın

İlhamını denizen iyileştirici gücünden alan La Mer ile yeni yılda kendinizi ve cildinizi şımartın.

HOLIDAY SET:

En sevilen ikonik La Mer ürünlerinden oluşan bu çantalı set ile kendinizi ve sevdiklerinizi yeni yılda mutlu edin.

Ürün Fiyatı: 4.490 TL

Set içeriği: 30ml Treatment Lotion + 5ml Eye Concentrate + 15ml Crème de La Mer + Çanta

CRÈME DE LA MER:

Bu lüks ve zengin içerikli krem; cildi yatıştırır, kuruyan cildi nemlendirir ve iyileştirir. Tüm La Mer ürünlerinin formülünde yer alan efsanevi Mucize İksir™, denizin iyileştirici gücünün enerjisini cildinize taşır.

Ürün Fiyatı: 8.960 TL (60 mL)

THE EYE CONCENTRATE:

Hızlı emilen formülü ve üçlü konsantre içeriğindeki Mucize İksir™ ile, 21 gün içerisinde koyu halkaların ve çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Aydınlanmış, daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı görünen bir göz çevresi sağlar.

Ürün Fiyatı: 5.680 TL (15 mL)

THE SOFT FLUID LONG WEAR FOUNDATION BROAD SPECTRUM SPF 20:

Yeni yılda da cildinizi kusursuz hissetmeye hazır mısınız? La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation Broad Spectrum SPF 20 ile cildinize kusursuz bir görünüm sağlarken bakım yapabilirsiniz. Cildinizi nemlendirirken koruyucu bir bariyer oluşturan fondöten aynı zamanda aydınlık bir bitiş sağlıyor. İyileştiren nemlendirmeyi göz alıcı renklerle buluşturan bu bakım, cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarırken gözeneklerin ve kusurların görünümünü iyileştiriyor. Ayrıca SPF 20 koruma faktörü ile cildinizi gün içinde maruz kaldığınız güneş ışınlarına karşı koruyor. Ağırlık hissi yaratmayan, kalıcı, doğal dokunuşu ve ayarlanabilir kapatıcılığı ile lüksü cildinizde hissedeceksiniz.

Ürün Fiyatı: 3.250 TL

THE LIP BALM:

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan nane kokulu kadifemsi dudak balmı, dudakları anında onarmaya yardımcı olurken; soğuk havalarda oluşabilecek çevresel hasarı önlemek için dudakların doğal nem bariyerini güçlendirir, onarır ve besler.

Ürün Fiyatı: 2.050 TL

LIFTING FIRMING SERUM:

La Mer’in en yeni ürünü ile bu yılbaşı kendinizi şımartın! Özel bir teknolojiyle tasarlanan serum, içeriğindeki etkili kırmızı yosun sayesinde cildin görünümünü canlandırır ve sıkılaştırarak dolgunluk verir. Ayrıca kolajen üretimini desteklerken, cilde dolgunluk veren formülüyle çizgi görünümünü dengelemeye yardımcı olur.

Ürün Fiyatı: 10.220 TL (30 ml)

THE HYDRATING ILLUMINATOR:

Yeni yılda ışıl ışıl bir görünüme hazır mısınız? The Hydrating Illuminator cilde anında ışıltılı bir görünüm kazandırırken çok yönlü içeriğindeki Ayrıca Mucize İksir™ ve antioksidan sayesinde, cildinizi nemlendirerek besler ve cildin doğal ışıltısını ortaya çıkartır. Makyajınızın altına uygulayarak cildinize parlaklık ve boyut kazandırabilir veya cildin doğal güzelliğini arttırmak için tek başına da kullanabilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 1.920 TL