Kozmoklinik I Murad Retinal İçeren Yenileyici Mucize Gece Serumu

Amerika’nın En Güçlü ve Çok Satan Dünyaca Ünlü Cilt Bakım Markası Murad  ‘Retinal İçeren Yenileyici Mucize Gece Serumu’ Retinal Resculpt Overnight Treatment ile Devrim Yaratacak! 

Devrim niteliğindeki en yeni Retinoid formu Retinal,  cilt kusurlarını tedavi etme özelliği bulunan ve anti-aging etkili, yüz ve boyun için ultra güçlü yoğun onarıcı bakım serumu; cildinizi nemlendirir, sıkılaştırır ve yenilenmesini destekler.

Murad ‘Retinal İçeren Yenileyici Mucize Gece Serumunun boyun ve çene hattı sarkmasını 2 haftada gözle görülür şekilde toparladığı, derin ve ince kırışıklıkları gidermeye yardımcı olduğu ve 4 haftada elastikiyeti arttırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.  İçeriğindeki Kangaroo Paw Flower ve Olive Leaf Extract sarkma görünümü ile kırışıklıkları gidermeye ve elastikiyeti arttırmaya yardımcı olurken Oat Lipids ve Alpha Glucan ciltteki seramidleri yenilemeye, nem düzeyini arttırmaya ve cildi yatıştırmaya yardımcı olur. A Vitamini açısından en etkili formlardan biri olan Retinal; geliştirilmiş stabilite ve cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlamak amacıyla özel bir iletim sisteminde kapsüllenmiştir. Bu sayede serbest retinale göre %2,5 kat daha etkili olmasına rağmen cilde karşı oldukça naziktir.